Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, Bright Billy said:

to su najverniji momentalno izotimali mijovicu pa sad valjaju medju sobom. a karata za civile ocigledno nece biti u online prodaji. dakle na stadion mogu oni koji imaju vremena da danas pricekaju red sa mocartima... 

+1

Spoiler
Spoiler

 

 

34 minutes ago, theanswer said:

drugar me sad zove, upravo prošao 2x pored stadiona kaže da je red 500m tamo za karte, da su sve cigani™

drugar arijevac pa ima nos da prepozna ciganina na 500m? :fantom:

 

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

+1

  Reveal hidden contents
  Reveal hidden contents

 

 

drugar arijevac pa ima nos da prepozna ciganina na 500m? :fantom:

 

 

odakle ti da je na 500m? pobrkao si dužinu reda i blizinu drugara arijevca™

 

ps cigani gastosi ne kriju tako klupske boje kao lokalci, pa se verovao ili ne mogu videti i u dresovima, sa zastavama itd

Link to comment

Što, meni to kul, da se svečano obučeš i kad ideš kartu da kupiš, viđao sam to i kod blizanaca ispred stadiona kad su neke jače tekme, ljudi kupuju karte u dresu najdražih boja™

Link to comment

Па и ја Звездин дрес фурам кад гледам текму у кафани овдје. А кад идем у Београд на утакмицу, навучем неутрални дукс преко. 

Link to comment

+1

 

Meni prebačeno jednom na istoku što je boja majice više bila ka crvenoj nego crna. :)

 

Ko je još lud da nosi dres u okolini stadiona sam među onom šumom i degenericima. 

Link to comment

I ja dođoh da napišem da je kod nas opasno po život. A jeste lep običaj nositi dres. U tom smislu evropske tekme jesu posebne što možeš da furaš outfit sa dresom kluba za koji navijaš.

Link to comment

zatekoh se jedared u Istanbulu na dan utakmice Fenera i Galate. Fenerov deo grada. mi prekracujemo vreme u nekom kaficu i kujemo plan za dalje putovanje. prvo cemo u Ankaru vozom a odatle, pa videcemo. skoro svi su u dresovima i sa obelezjima. od klinaca do penzosa. peva se na sve strane. tri, cetiri sata pred tekmu reke ljudi idu ka stadionu. bulevarima i ulicama. saobracaj nista. i tako odlucismo da se umuvamo u neku gomilu i odemo do stadiona. idu vesli Turci i pevaju nerazumljive pesme i nas dvoje sa njima. po sred nekog golemog bulevara. ispred stadiona krkljanac, vise od dva sata pred tekmu. sa stadiona se vec cuje zestoko navijanje. a stadion kao svemirski brod. lepo je bilo. i bez ikakvih problema za nas. slikamo se sa nekim momcima u dresovima Fenera, izlazimo nekako iz guzve i nazad na trajekt.

Link to comment

Ја давно престао да носим дрес, али имам једну мају црвене боје са дискретним грбом Звезде где обично стоји крокодил лого. И тако, путујем давно у њој на море возом.  У купеу пакао, деца (моја) урлају, жена нервозна, ја полулуд... Класика. Изађем на ходник, запалим пљугу, дувам кроз прозор и знојим се као прасе, кад ми прилази један тип од тридесетак година и каже: ”Видим деца, брада, Звезда... Је л’ се знамо са стадиона или из цркве?”. :s_c:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...