Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 21.8.2018. at 23:20, Блок_64 said:

 

Може преко интернета да се се  купе карте.Цена је ваљда ако се добро сећам 27 евра.Највише две карте може једна особа да купи- резервише.

ne moze. ima 3 faze prodaje: 1. vlasnici sezonskih, 2. clanovi kluba, 3. slobodna prodaja samo na stadionu. to je zvanicno. navijaci zvezde preko kluba. 3. faza pocinje od subote. ja idem sutra da probam da uzmem na stadionu. sumnjam da su clanovi i vlasnoci sezonskih kupovali pa prodavali zvezdinim navijacima, ali mozda ima crnog trzista, ne znam.

Link to comment

Mozda je krs ali dobili su Helsinki 7-1 u dvomecu. Trnava pokazuje da je solidan tim i drago mi je sto se vracaju u evropu, imaju istoriju, navijace i dobar stadion.

Link to comment
11 minutes ago, samo_opusteno said:

Mozda je krs ali dobili su Helsinki 7-1 u dvomecu. Trnava pokazuje da je solidan tim i drago mi je sto se vracaju u evropu, imaju istoriju, navijace i dobar stadion.

Nisam gledao tekmu,ljudi koji su gledali su rekli da nije bilo loše sto se tiče igre.Ali dzaba lopta nece u gol. Slovaci ga dali iz penala koji navodno nije ni bio+ drugi gol avtogol Ilica a pre toga bio ofsajd. Nek ponove Helsinki i eto vas na gostovanju u ljubljani :fantom:

Link to comment

Inače, sa zvaničnog sajta maknuta informacija da se karte mogu nabaviti preko fantoma Mijovića..zapravo, da se uopšte mogu nabaviti preko fkcz...:fantom:

Link to comment

to su najverniji momentalno izotimali mijovicu pa sad valjaju medju sobom. a karata za civile ocigledno nece biti u online prodaji. dakle na stadion mogu oni koji imaju vremena da danas pricekaju red sa mocartima... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...