Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, James Marshall said:

Ma znam ja da su tu dilovi u pitanju, ali ima očigledno i idealista koji misle da se ta ekipa zalaže za neke istine i ideologije :lolol:

 

pa da, politika je borba misljenja, stavova, ideala... al kad bi se zajebavali 😁

 

 

Link to comment
23 minutes ago, James Marshall said:

Pa napravili su ga zbog Draže i Ratka, ne zbog Milunke Savić 

 

Знам аман. Али није ми до нове ЧвП расправе. Ваљда ме разумијеш.

Link to comment
6 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Знам аман. Али није ми до нове ЧвП расправе. Ваљда ме разумијеш.

Jebga, nije ni meni, ali takav nam usud. 

Link to comment

ovo je kazna za protiv litvanaca? jel da ocekujemo nesto i za slovake?

bilo bi "izuzetno" da se napokon plasiramo u ls, a da onda sve utakmice kuci igramo bez publike

mada mislim da nece stati na ovome, dok nas ne izbace nista nisu uradili

 

jebo im pas mater da im jebo

u kakvoj mi drzavi zivimo i kakvog sljama smo taoci tuga me hvata

 

a onda se javi porucnik iz usa da pokaze 1 razumevanje za nasu decu i dodatno nam se svima poeknja na glavu

Link to comment

Zasto ne klicu Milunki Slavic, Tesli, Rajku Miticu, Djokovicu,....?  Zato sto nisu kontraverzni, zato jer ih velika vecina Srba, i ne samo Srba, postuje, zato sto pominjanje njihovih imena ne izaziva  zgrazavanje, revolt i osudu.  Klicu Mladicu, Drazi, Savi Savanovicu jer to izaziva skandal, revolt, osudu i kaznu.  Oni zele zlo i da posledice njihovog zla ispastaju svi oko njih.

Edited by Dimitrije
Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Zasto ne klicu Milunki Slavic, Tesli, Rajku Miticu, Djokovicu,....?  Zato sto nisu kontraverzni, zato jer ih velika vecina Srba, i ne samo Srba, postuje, zato sto pominjanje njihovih imena ne izaziva  zgrazanje, revolt i osudu.  Klicu Mladicu, Drazi, Savi Savanovicu jer to izaziva skandal, revolt, osudu i kaznu.  Oni zele zlo i da posledice njihovog zla ispastaju svi oko njih.

 

Za Milunku Savic u zivotu nisu culi, Tesla i Novak su izdali srpstvo svojim izjavama o Hrvatima i Hrvatskoj, Rajko Mitic je fudbaler a fudbal ih ne zanima. Ostaju velike legende Crvene Zvezde s kokardom na celu, dva pukovnika gubitnickih vojski.

Link to comment
6 minutes ago, Dimitrije said:

Zasto ne klicu Milunki Slavic, Tesli, Rajku Miticu, Djokovicu,....?  Zato sto nisu kontraverzni, zato jer ih velika vecina Srba, i ne samo Srba, postuje, zato sto pominjanje njihovih imena ne izaziva  zgrazavanje, revolt i osudu.  Klicu Mladicu, Drazi, Savi Savanovicu jer to izaziva skandal, revolt, osudu i kaznu.  Oni zele zlo i da posledice njihovog zla ispastaju svi oko njih.

 

ako pevaju o pravim junacima iz srpske istorije nece izazvati kaznu, ako ne izazovu kaznu niko nece obratiti paznju na njih, ako niko ne obraca paznju na njih niko ih ne pita sta zale, ako ih niko ne pita sta zele nikad nece dobiti ono sto im treba... 

Link to comment
16 minutes ago, harper said:

 

Za Milunku Savic u zivotu nisu culi, Tesla i Novak su izdali srpstvo svojim izjavama o Hrvatima i Hrvatskoj, Rajko Mitic je fudbaler a fudbal ih ne zanima. Ostaju velike legende Crvene Zvezde s kokardom na celu, dva pukovnika gubitnickih vojski.

 

veruj mi, nije tu do neznanja. ok, mozda nisu culi za milunku, al su culi za karadjordja. nazalost, mi smo narod koji ni jedan jebeni rat nije omasio, ima tu heroja kolko volis... nema nikakve potrebe da se forsiraju komunjara i ubica civila ili smoreni draza kod kog je svaka kafana imala vojvodu i ratovala za svoj racun; osim, naravno, ako ne postoji neki interes u svemu tome...

Link to comment
20 minutes ago, Bright Billy said:

 

ako pevaju o pravim junacima iz srpske istorije nece izazvati kaznu, ako ne izazovu kaznu niko nece obratiti paznju na njih, ako niko ne obraca paznju na njih niko ih ne pita sta zale, ako ih niko ne pita sta zele nikad nece dobiti ono sto im treba... 

 

:laugh:

 

Zatvarajte topik, sve receno u jednoj recenici.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...