Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Премер / Брод / Бетон 2018 / 2019

Featured Replies

2 hours ago, crtamOrasi said:

Ја, не играм више, бришите ме из евиденције.


Oprostio si se u velikom stilu, pobedivši me bez nameštanja tima (ako se ne varam)!

  • Replies 904
  • Views 71.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja dumam i dalje da li da nastavim.

splasno entuzijazam nemalo tokom sezone tako da sam dosta kola odvezao na autopilotu :(

plus prepucavanje s Redoranom nešto ufitiljilo.

plus banovalo Prslina.

plus rotacija City-ja.

plus sam verovao u Pogbu usranog.

plus sam svima pokvario Holebasa.

izjasniću se do avgusta svakako. možda se izložim opet tokom leta.

4 hours ago, crtamOrasi said:

 

Можда и будеш освојио нешто уз још пар десетина повлачења :fantom:

 

Visestrukom osvajacu Elitne Draft lige bi morao da se obracas sa Vi :nobles:

ja ću verovatno ostati u klasiku da bih mogao pošteno da batalim čim se vreme prolepša smorim, a da ne ispadnem šaban kao ove godine.

 

ali mislim da sam sa h2h definitivno završio, mrzi me više da igram ovo ozbiljno...a pojačano i sve ostale čini mi se, s obzirom kakav nam je topic ove godine. naravno da je onaj peder prslin najviše kriv, ali i ono, omatorili smo... :sad:

 

 

5 hours ago, Daddy Cool said:


Oprostio si se u velikom stilu, pobedivši me bez nameštanja tima (ako se ne varam)!

 

Одлазим из натјецања ко Кјево Верона.

 

2 hours ago, John Coltrane said:

 

Visestrukom osvajacu Elitne Draft lige bi morao da se obracas sa Vi :nobles:

 

:D

Zavrsio kao 3 u betonu,zadovoljan sam.Pastir prvi,ima 19 bodova vise od mene,overall imam 7 poena vise od njega:ph34r:

 

Ne znam sto toliko odustajete,jednom nedeljno menjas ekipu,nije neko cimanje.

Osvojen Brod :fantom:

Osvojen Brod :fantom:
Svaka cast. Zasluzeno. Odigrasmo jednu neresenu u prvom kolu.
Cestitke i timovima koji su izborili plasman u Premer, a i Prslinu i Sokolovicima koji uz osvajaca lige imaju vise klasik poena od mene. Na kraju me je poraz od Bitlsa kostao promocije, ali valjda ce biti bolje sledece sezone.
Vidimo se u avgustu

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

3 hours ago, Pokojni Ruxin said:

naravno da je onaj peder prslin najviše kriv, ali i ono, omatorili smo... :sad:

 

 

Jebo vas prslin sve,jaka vam je navlaka bila kad vam je on jedan od razloga sto bataljujete :tongue:

 

Inace i on porucio da ne moze vise ali kad sam mu rekao da ce svi pomisliti da je cava jer odustaje zbog toga sto nije izborio promociju...rekao da ce razmisliti do avgusta :D

Pa razmisli i ti...jbg prvo Kalavera pa sad ti...ubijate ozbiljno kvalitet lige...ladno ce Brod biti jaci :isuse:

 

naravno da ce brod biti jaci kada sam ja sada tamo

4 minutes ago, ubibobi said:

razmisli i ti...jbg prvo Kalavera pa sad ti...ubijate ozbiljno kvalitet lige...ladno ce Brod biti jaci :isuse:

 

 

posteno.

ja ko pickaMoća da udjem u premer preko zelenog stola necu!

drugari, prastajte sto sam, zbog gomile poslovnih i zivotnih obevaza, bio nimalo prisuta na ovom svetom topicu.

bogz istih sam je i fantazi ove sezone vise puta trpeo. jos kad se sve to lepo iskombinuje sa mojim sveprisutnim nemanjem pojma... masala

na kraju nikad bolji plasman za mene i respektabilno 4. mesto na brodu koje mi donelo baraz i tesan poraz na guzove od 8pts u barazu od @levi kojem ovom prilikom i cestitam na izboren opstanku. cestitke i za sve one koji su osvojili titule. cestitke i za zve vas koji ste se izborili za promocije/ostanke. cestitke i za sve vas koji ne posustajete. i za vas koji odustajete. sve vas volim. vidimo se iznova u avgustu na brodu. :by:

 

 

16 hours ago, cvrlle said:

 

posteno.

ja ko pickaMoća da udjem u premer preko zelenog stola necu!

drugari, prastajte sto sam, zbog gomile poslovnih i zivotnih obevaza, bio nimalo prisuta na ovom svetom topicu.

bogz istih sam je i fantazi ove sezone vise puta trpeo. jos kad se sve to lepo iskombinuje sa mojim sveprisutnim nemanjem pojma... masala

na kraju nikad bolji plasman za mene i respektabilno 4. mesto na brodu koje mi donelo baraz i tesan poraz na guzove od 8pts u barazu od @levi kojem ovom prilikom i cestitam na izboren opstanku. cestitke i za sve one koji su osvojili titule. cestitke i za zve vas koji ste se izborili za promocije/ostanke. cestitke i za sve vas koji ne posustajete. i za vas koji odustajete. sve vas volim. vidimo se iznova u avgustu na brodu. :by:

 

 

 

:thumbsup:

 

8p na celu sezonu, jedan gol kapitena.. znao sam da će mi trebati čudo da se izvučem

 

i dalje mislim da treba razmisliti o tome da se u baražu računaju samo poeni iz poslednjeg kola

kao u pravom plejofu, računa se samo  u kakvoj si formi u maju

 

Edited by levi

On 13.5.2019. at 10:44, Svarog said:

ja dumam i dalje da li da nastavim.

splasno entuzijazam nemalo tokom sezone tako da sam dosta kola odvezao na autopilotu :(

plus prepucavanje s Redoranom nešto ufitiljilo.

plus banovalo Prslina.

plus rotacija City-ja.

plus sam verovao u Pogbu usranog.

plus sam svima pokvario Holebasa.

izjasniću se do avgusta svakako. možda se izložim opet tokom leta.

 

Ako je do mene, imaš garancije da sledeće sezone nećemo vraćati sablje u korice. Allah dž.š. me je ovog proleća kaznio za gordost i nepoštovanje starog neprijatelja koji su me obuzeli nakon uzleta na treće mesto, i vratio me tamo gde realno pripadam.

 

PS bači pogled na Muziku.

nikad gori H2H ove sezone, sve što je moglo je bilo naopako ali ne odustajem!!! :cool:

Brodu, eve me nazad!!!

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.