Jump to content
IGNORED

MODERNA VREMENA


ultra plasticni

Recommended Posts

Dobar, posten dizajn.

 

Svidja mi se i ilustracija, kao neki novi Jugoslav Vlahovic.

 

Gde je u prodaji, zasto nisu makar neki tizer napravili (par strana ili uvodnike tekstova), ovako ne znam ni ton ni orjentaciju.

Link to comment

Žikica Simić najavljuje Moderna vremena u svojoj emisiji.

Pušta pesme koje su autori tekstova predložili kao svojevrsni saundtrek...

Gost pri kraju emisije Dragan Ambrozić.

http://www.rts.rs/page/radio/sr/story/24/radio-beograd-2/3126149/neonska-duga---rokenrol-magazin-zikice-simica-.html

 

Bilo bi lepo da opstane. Svi tekstovi koje sam do sada pročitao, a pročitao sam skoro polovinu, bili su dobri.

 

 

Link to comment

Na kioscima i u knjižarama. Na kioscima nije uz ostale časopise, skroz napred kažu prodavci krade se sve što je iole skuplje pa stavljaju iza stakla :D  Za prva tri broja su obezbedjeni novci, ako bude išlo , ići će i dalje :cool:

Link to comment

Kupio pre dva dana. Vrlo ozbiljan časopis, ali jedva sam ga našao. U dve trafike nije ni dolazio. U jednoj mi prodavac kaže:
Došlo je 5 komada, 4 sam prodao , jedan mi je kući da pročitam.
Tek u četvrtoj trafici sam našao.
Meni na prvi pogled izgleda baš kao ozbiljan časopis, onako da sedneš i koncentrisano čitaš....


...shiit has hit the fan....

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Kupio pre dva dana. Vrlo ozbiljan časopis, ali jedva sam ga našao. U dve trafike nije ni dolazio. U jednoj mi prodavac kaže:
Došlo je 5 komada, 4 sam prodao , jedan mi je kući da pročitam.
Tek u četvrtoj trafici sam našao.
Meni na prvi pogled izgleda baš kao ozbiljan časopis, onako da sedneš i koncentrisano čitaš....


...shiit has hit the fan....

 

Dakle kod mene i da ne pokusavam da nadjem.

Link to comment

Ja se iscimao dobrano.

 

Nije baš na kioscima. 

Cornershopovi imaju, sl ovaj nije imao ps sam potegao finu vožnjicu s obzirom da je nedelja veče. Malo sam samo omirisao mook. Moćno izgleda. 

Link to comment
2 hours ago, Tinman said:

 

Dakle kod mene i da ne pokusavam da nadjem.

De je to? Eto tji ključne reči: corner shop, laguna, delfi. Ako ne nađeš poslaćemo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...