Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Sad ovo je još i dobro. Do pre par godina je bio klasičan sudden death, pa je i FG donosio pobedu na prvom posedu.

College pravila za overtime su drugačija. game clock se gasi, dobiješ loptu na 25 yards od protivničke endzone i igraš. posle toga i protivnik dobija takav posed.

ako bude nerešeno ide OT2, u OT3 i svakom sledećem ne možeš šutirati extra point nego moraš iči za 2 pts

Mnogo zanimljiviji produžetak bude, nema dugih poseda, nema puntova, svaki play je užasno bitan itd itd. A nekad se zalomi baš da bude thriller, npr ove godine su LSU i Texas A&M igrali 7 produžetaka, verovatno najluđautakmica koju sam gledao.

 

Link to comment

Nek' uvode sta hoce, ovo da jedni postignu TD i gotovo je sranje. Nek' ih primoravaju na sta god samo da obe ekipe imaju sansu u napadu. Za mene jedno od najglupljih pravila u NFL-u. 

Edited by Grandilof
Link to comment

Bas me smorili nocasnji rezultati. Obe ekipe su mi asimpaticne i ni za jednu necu moci da navijam u SB. 

 

A neverovatno mi je sta Brejdi i dalje radi. Covek ima 41 godinu (rodjen isti dan kao i ja samo 2 godine ranije :) i ne mogu da ne postujem iako ga nikad nisam simpatisao. Kapa dole. 

Link to comment

ali fenomenalno je sto pored toliko sranja o zenama i njihovoj jednakosti i dalje drze cheerleaders kao ubedljivo najmizernije moguce ponizavanje zena 

Edited by 3opge
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...