Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Nije Sinsinati loš, nego je NE dobar :s_d:

 

Ali koliko mi se ne sviđaju ovi dresovi Sjetla, dođe mi da navijam protiv njih

Link to comment
10 hours ago, Miljenko said:

I ruzno karanje wins the game.:1st:

6 FG, dosta.

 

Texansi bas imaju ubitacno trcanje, mada je utakmica ipak usla u egal zavrsnicu. Zasto je Cincinnati ovako los, to mi jedini promasaj u fiksu, u prvom terminu.


Sjećaš li se utakmice u playoffu protiv Kansas Citya na Arrowheadu, još im je Alex Smith bio QB, isto je ovako bilo - 6 FG i pobjeda. S tim što je ovo sinoć bilo mnogo jadnije, Tomlin i Smith zvali trčanje na 2&12, 3&10, i tome slično. Kako se pređe polovina terena, odmah samo razmišljanje kako da se dođe u domet za Boswella. Ne priča se dovoljno o Boswellu, jako pouzdan već godinama, sinoć 4 kicka preko 50 jardi, nije zanemarljivo. Odbrana T.J. Watt standardno, dobio utakmicu maltene sam.

Ne znam što da mislim o Fieldsu, a svakako bih radije da on igra umjesto Wilsona za kojeg mislim da je više nego zreo za penziju. Fields se ne plaši da trči i da ga odbrane razvaljuju, što je pohvalno, ali tako neće dugo trajati.

Link to comment

Fields je hrabro uletao sinoc, kada nije bilo drugog resenja. Play calling je bio ultra konzervativan. 

Kickeri kao da su sve bolji, pogadja se rutinski sa 56, 57 yards (ne samo Pittsburgh).

Edited by Miljenko
Link to comment

kickeri su duplo bolji nego pre 20 godina. to je barem lako i statistički dokazati.

sinoć onaj pogodio sa 66 yds ali nije priznat zbog greške sudije. nisu resetovale play clock na 40 nego na 25 i onda ih sjebao delay of game.

Link to comment

Danny Dimes otkad je potpisao ugovor ima više passing TDs za protivničku ekipu nego za Giantse

 

hronološki:

 

DaRon Bland 22 yard interception return

Saquon Barkley 9 yard pass from Daniel Jones

Isaiah Hodgins 11 yard pass from Daniel Jones

Devon Witherspoon 97 yard interception return

Andrew Van Ginkel 10 yard interception return

 

:hail:

Edited by omiljeni
  • Haha 2
Link to comment
51 minutes ago, omiljeni said:

naravno da ima. svi obećavaju. Sanders, Beck, Ewers, Cam Ward, Dart, Milroe, Nussmeier, Moss, Weigman itd itd

 

Hipotetička situacija.....AR odluči naprasno da se penzioniše i ode u džunglu da konzumira ajauasku.  Jetsima zbog toga propadne sezona, imaju prvi pick, kog od navedenih bi ti najviše voledo da izaberu prvim pickom ? .....bazirano na onom što su u dosadašnjem delu koledž karijere pokazali.  

Link to comment

da moram večeras birati, verovatno bih uzeo Sandersa.

ali tek je počela sezona, tek na zimu/proleće ću gledati all22 i uopšte razmišljati o tome kako bi oni igrali u NFL. neki od ovih momaka koje sam nabrojao su sad prvi put startovali u karijeri. Moss je čekao da Williams ode u NFL, Nussmeier je čekao da Daniels ode u NFL. većina ih je eligibile da ostanu u školi još neku sezonu i neki će sigurno to i uraditi.

iz drugog planaTM će tek da se pojave neki koje nisam napisao.

  • Hvala 1
Link to comment
On 12. 9. 2024. at 20:29, omiljeni said:

da moram večeras birati, verovatno bih uzeo Sandersa.

ali tek je počela sezona, tek na zimu/proleće ću gledati all22 i uopšte razmišljati o tome kako bi oni igrali u NFL. neki od ovih momaka koje sam nabrojao su sad prvi put startovali u karijeri. Moss je čekao da Williams ode u NFL, Nussmeier je čekao da Daniels ode u NFL. većina ih je eligibile da ostanu u školi još neku sezonu i neki će sigurno to i uraditi.

iz drugog planaTM će tek da se pojave neki koje nisam napisao.

 

Kakav je ovaj mali Kuperov Mening. Vidim neke hajlajte da je sinoć pokidao. Kad on stiže na draft. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...