Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

danas na sport klubu Georgia vs Clemson, Florida vs Miami i Notre Dame vs A&M

 

šolak genije iq500 lagano

  • +1 1
Link to comment

Kakav horor

Quote

Policija je saopštila da su dve osobe upucane pri pokušaju pljačke na Union Skveru. Jedna od njih je pljačkaš, a druga Riki Pirsol. Iz San Francisko Fortinajnersa saopštili su da je Pirsol zadobio ranu u predelu grudi, da je stanje ozbiljno ali stabilno.

https://sportklub.n1info.rs/ostali-sportovi/nfl/ruki-san-franciska-upucan-u-pokusaju-pljacke/

Edited by Engineer
Link to comment

Sutra napokon počinje, Kanzas-Baltimor.

Vidim ima par duplih MNF koji se preklapaju što mi nije jasno.

Giantsi za koje navijam i dalje mrka kapa, dok ne dođe za početak drugi QB nema leba.

Čitam AR se prilično naložio za novu sezonu sa Jetsima, baš me zanima kakvi će biti sa njim.

Voleo bih da Lionsi odu daleko.

Link to comment

da, 12 teams playoff i veliki conference realignment su ogromne promene. od noviteta tu su green dot helmets. ali samo u fbs, nisam ispratio kako će to regulisati kad igraju protiv fcs (druga divizija) timova. uveli su two-minute warning, horse collar je sad penalty i unutar tackle boxa itd itd

  • Hvala 1
Link to comment

Pa jao 🤣

 

https://www.espn.com/nfl/story/_/id/41122997/commanders-suspend-vp-comments-players-jones-goodell

 

He told the undercover reporter that, "over 50% of our roster is white religious, and God says, 'F--- the gays.' Their interpretation. I don't buy any of that. Another big chunk is low-income African Americans that comes from a community that is inherently very homophobic."

 

On the video, Enteen also said some players are "dumb as hell" and said some who were smart don't stay that way after getting hit in the head too many times. He also said those who "get their heads knocked around a few times" are more susceptible to conspiracy theories.

  • Haha 1
Link to comment

Dobra utakmica za početak sezone, šteta što ishod nije bio drugačiji. Ali dobro, idemo dalje, večeras u istom terminu GB-Fila, u Brazilu :)

Link to comment

Jao kako zebrice jedu govna... 15 jardi kazne kao bombone dele. Neka promene u flag fudbal taman da se spemimo za olimpijske igre 

Link to comment

Ja sam zbog zutih zastava za pass interference u PO prestao da gledam nfl… tu su sudije umele da masakriraju neki tim i odluce direktno pobednika… najveci ritual mi je bio SNF sa hansenom, od 19h do duboko u nocu svake nedelje se gledalo. Mozda bih se nekad i vratio, ali onda vise nije bilo mojih redskinsa, pa ovi vegasi i la itd itd… jbg

Link to comment

I ruzno karanje wins the game.:1st:

6 FG, dosta.

 

Texansi bas imaju ubitacno trcanje, mada je utakmica ipak usla u egal zavrsnicu. Zasto je Cincinnati ovako los, to mi jedini promasaj u fiksu, u prvom terminu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...