Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

On 4.10.2021. at 13:35, 3opge said:

 

nisam mogao da gledam, kakav je bio Mac?

 

 

izađe i podatak 19 pasova, najviše za rukija u prethodnih 30 godina

  • +1 1
Link to comment

ne kontam, šta 19 pasova? uzastopno kompletiranih?

 

Bucs su statistički najgora passing odbrana u ligi. Dakota, Ryan i Stafford su im bacali skoro 400 yarda u proseku. Pa onda još povr svega toga startuje Sherman kog su potpisali u četvrtak, a u toku utakmice na puntu se povredi i Davis umesto kog uđe Desir kog su potpisali u prethodni četvrtak. Od tog trenutka su igrali odbranu po principu "evo vi kompletirajte šta god hoćete za 3-4-5 yarda, a mi ćemo da teklujemo pa ko koga"

rezervni Qb Saltminersa iz Tuzle bi tu vezao bar 10 pasova.

Jones je na utakmici bacio 40, a ne znam dal je imao ukupno više od 4-5 passova koji su išli preko sticksa. Glavati McDaniels napravio napad u kojem duge passove bacaju WRs

 

Link to comment

pass-chart_JON586540_2021-REG-4_16333190

 

možda je Alex Smith iz svojih zlatnih dink & dunk dana imao ovakvu utakmicu. Drew Brees u poslednjih par sezona. Ali od utakmica koje su u friškom sećanju ovo je otprilike Andy Dalton od pre par nedelja kad su Bearsi igrali u LA

Link to comment
23 hours ago, Frank Pembleton said:

Brzo se to obavilo, ovi moji naravno spavaju...
 

 

A znaš kako to sporo ide u tim akcionarskim društvima, dok se skupi upravni odbor da zaseda. pa dok se sazove skupština akcionara, prođe voz. Ovi privatnici sa svežim kapitalom to rade mnogo brže. 

Link to comment

Hoće li Atlanta uspeti da izgubi i drugu nedelju zaredom već dobijen meč... ovo je neverovatno koliko utakmica iz sezone u sezonu izgube koje su manje ili više ubedljivo vodili

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...