Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Nisam mislio da će Džons toliko dominirati nakon odlaska iz Nju Inglanda, šteta što je spičkao peak godine u Kardinalsima dok su se ovi tražili, opasan igrač, doduše uvijek će imati prsten sa BB i TB. 

Link to comment
Koji je rezultat bio u tom trenutku?
 
Vic Fangio je bio u istoj situaciji pri kraju prvog poluvremena, ali je Denver tada vodio 17-0 i Fangio je pustio da vreme istekne. 
Mislim da je jedan TD razlike.
Ali nebitno, te stvari moraš znati...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
9 hours ago, Frank Pembleton said:

Mislim da je jedan TD razlike.
Ali nebitno, te stvari moraš znati...







... Shiit has hit the fan
 

Pa bitan je rezultat, jer ako vodis sa 2+TD, onda pustis da vreme ide da ne bi rizikovao fumble, INT ili da ti se igrac povredi. Ako je stani pani naravno da uzimas TO i probas da uradis nesto.

 

Najgori od sve dece je John Fox. U plejofu ima loptu, ima Meninga, ima 2 TO, ima 30 sekundi i... hajmo u produzetke. 

 

Link to comment
Pa bitan je rezultat, jer ako vodis sa 2+TD, onda pustis da vreme ide da ne bi rizikovao fumble, INT ili da ti se igrac povredi. Ako je stani pani naravno da uzimas TO i probas da uradis nesto.
 
Najgori od sve dece je John Fox. U plejofu ima loptu, ima Meninga, ima 2 TO, ima 30 sekundi i... hajmo u produzetke. 
 
Ama nije mu prvi put, gubio se i kad je bio kod nas...

A drugo, PHI ima loptu u drugom.





... Shiit has hit the fan


Link to comment

Oba NY tima pobedila, oba nakon produžetka... ovo prvo se ponekad i desilo ali ovo drugo mislim da nije nikad :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...