Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

sve sto je moglo da krene po zlu, krenulo je... a ovog Hajnikena nemos oboriti, migolji se ko da je od ulja. pa se nalozio ko dabar na kubik drva, em baca sve kako treba, em je jedno 5 sackova izbegao. 

Link to comment

SEA baš razočarao, Vilson loš kao što je bio ceo drugi deo sezone. Na početku su ga stavljali u MVP priču ali je sve gori bio... mislio sam da će u PO da se vrati.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
8 hours ago, freakns said:

auh... preziveli nekako. zasu koji stres a igras protiv 3x goreg tima

Pa ne znam bas, mi kad god smo igrali protiv tampe (dakle 3 puta gori tim) nije mi izazivalo stres.

 

 

 

(osim u finalu nfc 2002) 

Link to comment
16 hours ago, Frank Pembleton said:

Nisam očekivao ovo da SEA ispadne.
Mojima to odgovara emoji6.png

.... Shiit has hit the fan!
 

Nisam baš siguran koliko će Packersima biti lakše protiva Ramsa  nego protiv Bucsa plus će se verovatno i Goff biti u boljem stanju ( naravno ako medvedi ne naprave iznenađenje i dođu Packersima na još jedno razbijanje)

Sijetl je bio užasan a Vašington je baš odigrao pošteno, ovaj momak QB (da ne tražim kako se zove) je baš dobro odigrao, on je možda najviše profitirao od utakmice

Link to comment
4 hours ago, Prlapan said:

Pa ne znam bas, mi kad god smo igrali protiv tampe (dakle 3 puta gori tim) nije mi izazivalo stres.

 

 

 

(osim u finalu nfc 2002) 

poslednji put kad ste igrali protiv Tampe, Fitzmagic vam je podelio par samara, tako da, shhhh

Link to comment
32 minutes ago, arkonada said:

Nisam baš siguran koliko će Packersima biti lakše protiva Ramsa  nego protiv Bucsa plus će se verovatno i Goff biti u boljem stanju ( naravno ako medvedi ne naprave iznenađenje i dođu Packersima na još jedno razbijanje)

Sijetl je bio užasan a Vašington je baš odigrao pošteno, ovaj momak QB (da ne tražim kako se zove) je baš dobro odigrao, on je možda najviše profitirao od utakmice

Donald se povredio. ako se ne oporavi Ramsi su bulja.

doduse i nama se Cappa(RG) povredio, menjace ga verovatno Ted Larsen koji je juce dozvolio dva sacka Payneu za cetvrtinu ipo, znaci i nama ce OL biti bulja, tako da se ne zna bas ko ce biti zajeban protivnik...

a taj iz Skinsa je Hajniken, ili tako neko pivo(zapravo, Taylor Heinicke... posle onog juce mozda i zabode neki ugovor)

Link to comment

Hajnake je baš dao sve od sebe kad je najviše trebalo, voleo bih da zabode negde ugovor. Kažu da je pri TD trčao skoro 20 milja na sat...

Hoće li Tenesi opet da dođe glave Baltimoru :) Ovaj put su domaćini, verujem da hoće. NO lagano protiv Čikaga i verujem Klivlend preko Pitsburga



Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Gledao sada na NFL Networku da će Donald biti spreman za  vikend. A Tampa teško da će izgubiti tri vezano protiv Saintsa, plus je tu i faktor Brady u playoffu, nije ti baš pravi kada igraš protiv njega a i Saintsi su baš najebavali poslednjih godina u playoffu tako da...:laugh:

Link to comment

Da li ovaj degenerik Jurišević može samo ponavljati tudje reči, i vrteti mantre i poštapalice, bukvalno jednu rečenicu ne može da isere a da nije nešto što drugi lik nije već rekao minut pre toga a on samo ponovio, uz par standardnih povrać nebuloza prosečnog srpskog “komentatora” :puke:

Znam da je tema bajatija od novogodišnje ruske salate, ali čovek mi ogadjuje prenose decenijama sad već.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...