Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

drzi gace Veljo!

 

vraca se Godwin :thumbup:

vraca se Watson :evilsmile:

vraca se Miller (igrao protiv Chicaga, ali igrao povredjen, imao 0 targeta)

vraca se Fournette

vraca se Shady

ceo napad je tu osim OJ Howarda koji je out of season... i Evansa jebe clanak, ali posle 10 dana pauze valjda je bolje...

 

vama se vraca Adams, ali koga boli kurac, ionako se vise brinem kako cemo zaustavimo Jonesa kada nema Vee u sredini....

 

pretpostavljam da ce King da cuva Evansa jer Alexander ne moze da ga dovati... vreme je da mu neko opali par sklempi, decko se gadno nalozio da je dobar corner. Evans ce mu ubaci 2-3 TD, pa nek se cese i da ga ne svrbi...

 

Veljo drzi gace!

Link to comment
drzi gace Veljo!
 
vraca se Godwin [emoji106]
vraca se Watson evilsmile.gif
vraca se Miller (igrao protiv Chicaga, ali igrao povredjen, imao 0 targeta)
vraca se Fournette
vraca se Shady
ceo napad je tu osim OJ Howarda koji je out of season... i Evansa jebe clanak, ali posle 10 dana pauze valjda je bolje...
 
vama se vraca Adams, ali koga boli kurac, ionako se vise brinem kako cemo zaustavimo Jonesa kada nema Vee u sredini....
 
pretpostavljam da ce King da cuva Evansa jer Alexander ne moze da ga dovati... vreme je da mu neko opali par sklempi, decko se gadno nalozio da je dobar corner. Evans ce mu ubaci 2-3 TD, pa nek se cese i da ga ne svrbi...
 
Veljo drzi gace!
Jesi li siguran da će King da igra uopšte?
Za početak.
Ne sporim da ste favoriti (ali tanki) u ovoj tekmi ali ajde videćemo.

Ovo vam je bitno.
Čak i toliko da će i Evans da krene.
Da ne prođe kao Julio J. i ATL je bilo bitno...

.... Shiit has hit the fan!


Link to comment

Svi igraju copavi,jedino je Jones zdrav,nema ,Vea,tu bi trebalo Aaron Jones da dominira,a i glavni CB im je upitan,iako bude igrao,nije ni blizu 100%

Edited by Bogotac
Link to comment

ja samo ne znam kako je izracunao da smo favoriti :lol: 

najbolji napad lige, 4-0 skor, nemaju turnover, jos im se vraca prvi hvatac... ali mi smo favoriti :D

 

 

btw, Davis je verovatno istega stomacni misic ili tako nesto. igrace sigurno. veci problem je safety Whitehead koji ima probleme sa kolenom pa je preskocio trening u cetvrtak a juce je bio limited. pozitivna stvar je da je Godwin bio full participant. jebote, prvo concussion pa propusti tekmu, onda se vrne na sledecoj i oma hamstring, voimjaoca... 

Link to comment
ja samo ne znam kako je izracunao da smo favoriti [emoji38] 
najbolji napad lige, 4-0 skor, nemaju turnover, jos im se vraca prvi hvatac... ali mi smo favoriti [emoji3]
 
 
btw, Davis je verovatno istega stomacni misic ili tako nesto. igrace sigurno. veci problem je safety Whitehead koji ima probleme sa kolenom pa je preskocio trening u cetvrtak a juce je bio limited. pozitivna stvar je da je Godwin bio full participant. jebote, prvo concussion pa propusti tekmu, onda se vrne na sledecoj i oma hamstring, voimjaoca... 
Ekeke freak ti bi sad da se preganjamo...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

U svih 5 kola ove sezone je barem jedna utakmica po kolu otišla sa 16 ili više poena prednosti za jedan tim u pobedu drugog :) Sad je Sinsinati ozbiljan favorit da nastavi niz... vodili su 21:0

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, arheolog1981 said:

U svih 5 kola ove sezone je barem jedna utakmica po kolu otišla sa 16 ili više poena prednosti za jedan tim u pobedu drugog :) Sad je Sinsinati ozbiljan favorit da nastavi niz... vodili su 21:0

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 

PIT je imao 24:0...

Link to comment

Atlanta ubi Vikinge, da li je samo pozitivni šok nakon promene trenera videćemo.

Hjuston na ivici druge vezane pobede nakon katastrofa starta. Trener im nosi masku i stavlja ruku preko usta kad priča, šta ti je stvar navike :D

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Urekao sam ih, taman mi pukao strim kad su probali 2p konverziju za plus 9... ne kontam odluku, idi na siguricu i plus osam pa neka Tenesi razmišlja o TD i 2p za izjednačenje.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...