Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Da. To su ta 3 tima...    

 

Juce su NFLPA reps ispratili predlog NFLa na glasanje medju svim igracima. Ima tamo dosta stvari koji bi motivirali igrace koji su na minimumu da glasaju ovaj predlog. Cini mi se da je +90000 $ godisnje u pitanju. Realno je ocekivati nekakav dogovor do kraja combine-a. 

Link to comment
Just now, omiljeni said:

Tennesse da taguje Tannehilla? To bi samo po sebi bila velika greška, a još oni imaju i Henrya koji je sigurno 1000 veći prioritet.

Tenesi ne zna sta radi,slusao sam Vrabela juce,nije delovao smireno,zajebana je kod njih situacija,mada sve zavisi ko i kako kod njih bude ocenio Tanehila i procenu njegove buducnosti,ne zaboraviti imao je dosta povreda u proslosti

Link to comment

Imaju 48 miliona u cap space. FAs su im Henry Conklin i Ryan.

Wake bi mogao da se otpusti, Dion Lewis i još neki igrači da se napravi još space, Conklina bi mogli da puste, ali u toj situaciji staviti tag na T-Hilla bi bila ludost.

Ako hoće da im on bude starter moraju ga potpisati.

Link to comment
  • 3 weeks later...
Dakle nista od Brejdija u Nesvilu. 


Osim ostanka u NE, meni deluje najrealnije da Brady potpise za 49erse u slucaju da rese da trejduju Jimmyja ili za Cowboyse ako ne uspeju da se dogovore sa Prescottom. Oba tima su u all in mode da uzmu titulu, imaju dobre ofanzivne linije, igraju u divizijama gde su favoriti za prvu poziciju i velika su trzista. Jedino se postavlja pitanje kinte i salary capa u tim ekipama. Ne vidim zasto se Chargersi i Raidersi stavljaju medju favorite kad je velika verovatnoca da ni ne pomislja da ide u timove koji imaju minimalne sanse da osvoje diviziju.
Ova prica sa 49ersima je jos interesantnija kad se uzme u obzir da je hteo da ga draftuju a oni uzeli Carmazzija :lol: a mozda bi i Shanahan bio spreman na rizik jer su ove sezone bili nadomak titule.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...