Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Inace, treca nedelja NCAAF je zavrsena... t.j. prva 1/4 sezone. Nekoliko stvari:  

 

- SEC sabija. Konferencija je top heavy, ali vec sada imaju 2 velike out of conference pobede: Auburn vs. Oregon i LSU vs. Texas. Alabama i Georgia, ako ostanu bez poraza do SEC championship game - idu u playoff. LSU isto dobar ali oni igraju kod Alabame ove godine.  

- ACC je presmesna. Osim Clemsona, tamo nema cak ni prosecnog tima. Kod smo kod Clemsona, Lawrence je vec prebacio INT broj od cele prosle sezone, mada ne verujem da ce izgubiti utakmicu do playoffa.  

- BIG 10 izgleda solidno, doduse Ohio State je za koplje iznad ( Fields odlican.) Ima dosta kvaliteta i u mid to lower tier timovima tamo. Harbaugh nemoze da sredi napad Michigana. 

- PAC 12 je mozda najzanimljiva konferencija... ne zbog nekog kvaliteta, nego zbog ujednjacenosti. Osim UCLA i Oregon State, koji su ocaj zivi. Stanford igra pretpotopni napad. Utah je favorit za south - na severu Oregon ili Washington... mozda WSU i Mike Leach. 

- Big 12 je Oklahoma i drustvo. Mada Texas ne izgleda lose i pored poraza od LSUa... mozda je jos Baylor solindan, TCU donekle. Mada tamo je takav air raid da se nikad ne zna kad ce neki Texas Tech ili Oklahoma State da ti opali 55 poena. Najbolja konferencija za gledanje... i za overe. :) 

 

 

Link to comment
On 13.9.2019. at 8:31, Jean-Luc Picard said:

Karolina je baš loša. Čim Kem nije na stoposto i oni trokiraju, obaška što im je OL nivo Giantsa iz prethodnih par sezona.

Tampa ima materijala za PO tim. Ima jako dobru odbranu, masu oružja za VInstona ali su mnogo glupi. Jutros je bila utakmica za komotnih dva TD u korist Tampe a oni su bili na desect centimetara od poraza, sve zbog svojih gluposti. Safety, promašen FG, facemask penalty u poslednjem driveu i kao šlag na torutu onaj penalty kad su tražili dva TO jedan za drugim.

imamo nesposobnog QB. kostao nas tekme protiv Ninersa pa mu Leftwich nije dao da igra. cak je i sam Winston posle tekme izjavio nesto u fazonu bio sam game manager. valjda i on shvatio da za drugo nije... usput, Howard izgubio dve lopte u prvoj tekmi, Evans bolestane... to je razlog sto se ne koriste oruzja. ne znam samo zasto ne koriste brat Bratea. tih 4-5 pasova sto mu je slepac bacio prva dva kola, sve je povatao.

a odbrana samo pokazuje koja je razlika izmedju Todda Bowlesa i jebenog Mike Smitha. nije to all pro defense, dosta ima do toga sto QBs Ninersa i Panthersa nemaju pojma, a napred bas ima mesa za zaustaviti trcanje, pa za sada dobro izgledamo... videcemo protiv Ramsa u cetvrtom kolu(kampiram da nas ni Ilija nece razvaliti) sta mozemo

 

On 13.9.2019. at 9:27, teacher said:

đe je omiljeni?

verovao ili ne, odvukla ga zena na mora, propusta i week 2 :o

trebalo bi da dodje tokom sledece nedelje...

Link to comment
17 minutes ago, Nesh said:

Ne kapiram sto Packersi nisu sutirali nego su isli na cetvrti down? I sad Minesota ima sansu za TD.

bili smo valjda na  45yds.... za FG

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
9 minutes ago, Frank Pembleton said:

bili smo valjda na  45yds.... za FG

 

Aha, onda nisam doovoljno obratio paznju, ucinilo mi se da je bilo blize.

 

Nego, jel se sad kod postignutog TD pregledaju svi kontakti igraca? Minesotin TD ponisten zbog bloka za koji nije bacena zastavica.

Edited by Nesh
Link to comment
3 minutes ago, Nesh said:

 

Aha, onda nisam doovoljno obratio paznju, ucinilo mi se da je bilo blize.

 

Nego, jel se sad kod postignutog TD pregledaju svi kontakti igraca? Minesotin TD ponisten zbog bloka za koji nije bacena zastavica.

Mislim da je bacena....

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...