Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Vec duze vreme meracim neki eksterni HDD ali mi sve nesto puno 8k za njega. Koja je uopste razlika (gledam na gigatronu i winwin-u) izmedju ovih od 7800din i ovih od 8600din?

Link to comment

Vec duze vreme meracim neki eksterni HDD ali mi sve nesto puno 8k za njega. Koja je uopste razlika (gledam na gigatronu i winwin-u) izmedju ovih od 7800din i ovih od 8600din?

 

Valjda su ovi od 7800din jeftiniji? :Jova:

 

Ja skoro kupio u Viphouse, povoljniji od većine, bar bili u tom trenutku.

Edited by Velocipede
Link to comment

A gde nam je tema o pokemonima, ili sam nešto propustio? Ne mogu da verujem da nećemo ispratiti najnoviju debilariju. Ajd' da neka dobra duša otvori temu.

Link to comment

Kada upalim komp, na kome je piratska verzija nekog Windowsa (ne znam kog, valjda 7), pojavljuje se onaj prozor koji nudi upgrade u Win10. 

 

1. Da li da se apgrejdujem? Meni ne smeta jos jedno 15 života da ostanem u ovom koji imam, ali significant other misli da je to ok.

 

2. Da li mogu da uradim apgrejd sa piratske verzije na legal?

 

3. Da li mogu to da uradim bez značajnijeg cimanja - bekapovanja svega, ponovne instalacije gomile programa? Znači kliknem dugme upgrade i odem iz sobe i kad se vratim sve gotovo?

Link to comment

Za pocetak bezi od winwina i gigatrona, bezobrazno su skupi. Gledaj emmi oni su ok sa cenama, a ponuda je vise manje ista svuda.

zanimljivost- i emmi i win win su ista firma - alti :). Bar je tako bilo dok se nije umesao gospodin Kokeza :)

 

Ja sacujem neki storage hard i ladno eksterni i interni skoro ista cena.

Link to comment

kako mogu najlakse da obrisem nepotrebne emailove iz gmail? napunila sam 98% 15gb ili da krenem sa pretplatom?

 

ili kako najlakse da skinem sve fotke odjednom na hd ako moze sa gmail?

 

tihajeza imas odgovore 5-10 strana unazad na tvoja pitanja

Edited by mustang
Link to comment

Kada upalim komp, na kome je piratska verzija nekog Windowsa (ne znam kog, valjda 7), pojavljuje se onaj prozor koji nudi upgrade u Win10. 

 

iskreno, ne znam kako 'upgrade' funkcionise kada je piratska verzija u pitanju. sve mislim da je to nemoguce obaviti, ali nisam 100% siguran.

 

1. Da li da se apgrejdujem? Meni ne smeta jos jedno 15 života da ostanem u ovom koji imam, ali significant other misli da je to ok.

 

da ja imam win 7 [ja imam linux samo] ne jos uvek. moja sveca je uradila 'upgrade' i to je jako lose, na nov laptop.

 

2. Da li mogu da uradim apgrejd sa piratske verzije na legal?

 

kao sto sam napisao, ne verujem da mozes.

 

3. Da li mogu to da uradim bez značajnijeg cimanja - bekapovanja svega, ponovne instalacije gomile programa? Znači kliknem dugme upgrade i odem iz sobe i kad se vratim sve gotovo?

 

nije to nikakvo cimanje, sve se samo odradi. zavisi koliko je brz racunar da ga skine, i doradi - upgrade-je.

Edited by hoffnung
Link to comment

kako mogu najlakse da obrisem nepotrebne emailove iz gmail? napunila sam 98% 15gb ili da krenem sa pretplatom?

 

ili kako najlakse da skinem sve fotke odjednom na hd ako moze sa gmail?

 

tihajeza imas odgovore 5-10 strana unazad na tvoja pitanja

 

sta pretplata nudi?* nisam znao za tu opciju, samo pitam onako. sto se brisanja 15gb tice, nisam pametan osim da se sve selektuje [kockica] i da oni koji ti trebaju odstikliraju.

sto se skidanja svih fotografija tice, ne znam kako bi to mogla automatski osim rucno - jedan po jedan 'mail' otvaras, i skines sa onom strelicom prema dole: "download all attachments".

 

 

 

*sada sam video tu opciju sta pretplata nudi, vise prostora.

Edited by hoffnung
Link to comment

Šta znači omnidirekcijski mikrofon? Jel se možda misli na one što se izvlače iz slušalice pa se pokreću u svim pravcima? 

Neki novi brend je u pitanju, jbno ne mogu da iskopam nikakav info.

 

Edit: našao, ukratko, omnidirectional je sranje, pogotovu za igraonicu. Kupi zvuk sa svih strana podjednako.

Edited by Mil@n
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...