Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Možda taj Windows 7 i nije tako loš.

Meni dobar. Mada sam ja i xp drzao sto godina jer ne volim da menjam ono sto radi.

 

Od 4 makine sedmica je na 3. Na starom kompu (koji palim svakih 6 meseci) jos uvek stari dobri xp.

Edited by katamaran
Link to comment

Ovako, instalirao Spico (tnx Rene) i kad sam ga pokrenuo prvo kaze "This Win has OEM KEY, if you wish activate it with KMS then you can install GVLK KEY". Ja onda kazem ok, Spico se otvori, pritisnem crveno dugmence on kaze "there is nothing to do here".

 

Probam ja da odem na ono activate windows i kaze da win ne moze da pristupi nekom slui.exe fajlu i da mozda nemam odgovarajucu dozovlu za pristup. Sta je taj slui.exe?

Isključi av pa onda pokušaj
Link to comment

Ovako, instalirao Spico (tnx Rene) i kad sam ga pokrenuo prvo kaze "This Win has OEM KEY, if you wish activate it with KMS then you can install GVLK KEY". Ja onda kazem ok, Spico se otvori, pritisnem crveno dugmence on kaze "there is nothing to do here". 

 

Probam ja da odem na ono activate windows i kaze da win ne moze da pristupi nekom slui.exe fajlu i da mozda nemam odgovarajucu dozovlu za pristup. Sta je taj slui.exe? 

Kad si tvrdoglav ili se plasis da otvoris spoiler ili me imas na ignore pa ne citas sta pisem...tako ti i treba :D

Link to comment

Isključi av pa onda pokušaj

 

Uradio sad i to, opet se isto desava.

 

Kad si tvrdoglav ili se plasis da otvoris spoiler ili me imas na ignore pa ne citas sta pisem...tako ti i treba :D

 

Nisam i nisi  :D probao sam i tvoj link, isto mi skida kao .iso fajl, pa me mrzelo da ga rezem i pokusavam tako :D

 

BTW, gleadm sad taj slui.exe, moze kao nesto da se tamo podesi kod njeag i onda, ali ne kapiram koji je efekat na kraju kad se to uradi. 

 

A dva updejta koja sam stavio malopre da skine koji se mere u kilobajtima i dalje su na 0%, Kul

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Ne znam dal je do kreka ovog wina, pozajmio sam od nekoga, bukvalno je napravljen tako da na jednom disku imas sve zive varijante wina i 32bit i 64bit, u svim mogucim verzijama (ultimate, professional, home, itd.) i onda samo izaberes koju hoces i instalira se brzo i lako, ne trazi nikakav key, sifru, kerk, loader, nista. Zato mi je i bilo zgodno da ga instaliram na brzinu. 

 

Kakva je sitacija sa desetkom na torentima? 

Link to comment

Kad skines taj iso fajl i otvoris uz pomoc 7zip recimo dobijes 2 fajla, exe koji ti treba i README.... procitas ovaj drugi i resis sve probleme. Ali ne, gospon Sludge je tvrdoglav :P

Link to comment

Kad skines taj iso fajl i otvoris uz pomoc 7zip recimo dobijes 2 fajla, exe koji ti treba i README.... procitas ovaj drugi i resis sve probleme. Ali ne, gospon Sludge je tvrdoglav :P

 

Aj cu probam tako

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Ne vredi, instalirao mi je opet isti onaj antimalver i jos plus neke silne programcice, ali nista nije odradio oko aktivacije. 

 

Nista, neka ga za sad ovako, pa kad nadjem neku instalaciju za desetku precicemo onda.

Link to comment

Jel si ti testirao taj racunar na viruse, malvere i slicne stetocine?

 

Dok sam ti trazio link opet sam skinuo to isto i nista mi NOD nije prijavljivao.

 

A pre nedelju dana otprilike sam aktivirao OFFICE tim istim programcicem. Radi isto sto i renneov kmspico, samo se drugacije zove.

Link to comment

a janne mogu da verujem da mu loader jije pomogao, on generise i nov key i sve odradi za sekund :)

 

valjda ssu citana uputstva tipa da se ugasi antivirus program dok se to radi

Edited by mustang
Link to comment

Gasio sam anti virus, nije vredelo. Meni je najjace sto se ti programcici ponasaju tako kao da je win vec aktiviran, tj kao da to sto oni treba da rade vec uradjeno. A on nije activated. 

 

Odustao sam za danas, videcemo neki drugi dan, smorio sam vas zesce :D

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...