Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

U Chromu se aktiviralo nešto što se zove Youndoo. Probao sam nekoliko standardnih koraka, ali to je i dalje tu. Kako ga se najbezbolnije rešiti?

 

 

Čisto za svaki slučaj, nadam se da si probao uninstall extenzije ako je ima tamo?

 

koji antivirus preporucujete ali da mi ne vuce puno CPU ?

Avast. 

Link to comment

Hvala :thumbsup:

Nista. Proveri da li radi offline pretrazivanje adresa. Videh posle da neko kuka u komentarima. Meni je na Nokiji i sad na wp uvek to sljakalo kako treba.

 

Pominjes da ti treba za selendre i zabiti a mene je here i definitivno kupio kad me odvede na tacnu adresu u nekom seocetu u blizini Kikinde.

Edited by katamaran
Link to comment

Ok, KMSpico nije uspeo da uradi nista ili ja nisam nasao dobru verziju, jedna koju sam nasao mi je delovala kao da ne radi dobro, a druga je bila .iso fajl koji kad sam narezao na disk i probao da instaliram instalirao mi je neki anti malwer, ali nista od KMSpica. 

 

Onda sam skinuo loader sa torenta i on kaze da treba da skinem prvobitni krek da bi mogao ovaj loader da proradi. Sad cu da lupim, ali da li je moguce da je ovaj win koji sam instalirao tako krekovan da ga je nemoguce aktivirati? 

 

U medjuvremenu, pojavlo se oko diga ipo windows updatea, pronasao sam dva koja znam da nude win deset upgrade pa sam ih pustio da se instaliraju, videcemo sta ce da uradi. 

Link to comment

googlaj microsoft toolkit, downloaduj pa pokreni i za minut ce ti biti aktiviran win ili office


Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Edited by JozoMujica
bez linkova
Link to comment

Ovako, instalirao Spico (tnx Rene) i kad sam ga pokrenuo prvo kaze "This Win has OEM KEY, if you wish activate it with KMS then you can install GVLK KEY". Ja onda kazem ok, Spico se otvori, pritisnem crveno dugmence on kaze "there is nothing to do here". 

 

Probam ja da odem na ono activate windows i kaze da win ne moze da pristupi nekom slui.exe fajlu i da mozda nemam odgovarajucu dozovlu za pristup. Sta je taj slui.exe? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...