Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

dajte neki sajt koji ne laze prognozu? 

 

i da li postoji neka fora da se pregledaju komentari na yt-u ostavljeni na nekom klipu bez ulazenja na ink do klipa?

Edited by Ankaa
Link to comment

Instalirao sam pre par meseci Win sedmicu sa kioska™ na jedan laptop (ko posecuje topic o laptopovima mozda se seca te sage o kupovini laptopa i pustanju interneta na istom u pogon :D ) i odmah iskljucio opciju za apdejtovanje, jer je tako bilo zgodnije u tom trenutku. Medjutim, reseno je ipak da se predje na 10ku i promenim danas podesavanje tako da dozvolim updejtovanje, nadajuci se da ce kad instalira one koje treba sam da ponudi prelazak na 10ku, kao sto inace biva. Ali, on je krenuo sa onim checking for updates i vrteo je tako jako dugo bez rezultata. Onda rekoh, aj da probam da odem na microsoftov sajt da preko njega krenem sa preuzimanjem 10ke, ali on onda kaze kako windows na laptopu nije activated i da stoga ne moze da se upgraduje na 10ku. 

 

Sta mi je ciniti? Deluje mi da bi on vrteo ono i trazio updejte do preksutra. Da li je mozda bolje da nadjem negde instalaciju za 10ku na netu pa da instaliram preko 7ce? Kakva je uopste situacija sa desetkama na kioscima™? Ili treba da pustim sedmicu da trazi apdejte, pa kolko dana da traje da traje? Ili mozda moze nekako da se aktivira pa da onda idem preko sajta? 

Link to comment

Instalirao sam pre par meseci Win sedmicu sa kioska™ na jedan laptop (ko posecuje topic o laptopovima mozda se seca te sage o kupovini laptopa i pustanju interneta na istom u pogon :D ) i odmah iskljucio opciju za apdejtovanje, jer je tako bilo zgodnije u tom trenutku. Medjutim, reseno je ipak da se predje na 10ku i promenim danas podesavanje tako da dozvolim updejtovanje, nadajuci se da ce kad instalira one koje treba sam da ponudi prelazak na 10ku, kao sto inace biva. Ali, on je krenuo sa onim checking for updates i vrteo je tako jako dugo bez rezultata. Onda rekoh, aj da probam da odem na microsoftov sajt da preko njega krenem sa preuzimanjem 10ke, ali on onda kaze kako windows na laptopu nije activated i da stoga ne moze da se upgraduje na 10ku. 

 

Sta mi je ciniti? Deluje mi da bi on vrteo ono i trazio updejte do preksutra. Da li je mozda bolje da nadjem negde instalaciju za 10ku na netu pa da instaliram preko 7ce? Kakva je uopste situacija sa desetkama na kioscima™? Ili treba da pustim sedmicu da trazi apdejte, pa kolko dana da traje da traje? Ili mozda moze nekako da se aktivira pa da onda idem preko sajta? 

 

Imaš tih aktivatora po torrentima gomilu. Neki rade sa manje uspešnosti (čitaj ne rade), neki sa više, ali to ti je verovatno najbrže rešenje, sve se svodi na par klikova.

Link to comment

Microsof toolkit... je aktivator koji radi i za office i win.

Zasto zelis da predjes na WIN10?

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

Hvala ljudi, probacu taj Spico. 

 

 

Microsof toolkit... je aktivator koji radi i za office i win.
Zasto zelis da predjes na WIN10?

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

 

Zato sto racunam da ce laptop ipak bolje da se ponasa sa desetkom, jer je nov, a kroisti se samo za klasicno surfovanje, skype, muziku i rad u officeu. Mislim, on je i sad ok, sa ovom sedmicom iz 2010, ali rekoh ajd, vremenom ce inako sedmica da zastari svakako. 

Link to comment

Mene je za vikend "ubila u pojam" instalacija Win7 na jednom Aces Aspire E1-531. Jednostavno ni jedna verzija, od dvadesetak koje imam ili sam nabavio, nije htela da prepozna HDD SATA drajver ni u UEFI niti u Legacy boot-u. Na kraju je Win10 iz maja meseca 2016. prošao glatko sa svim potrebnim drajverima, update-ima itd.

Došlo vreme izgleda da se Win7 ukine najzad.

Link to comment

Pa nazalost izgleda. Ovaj o kom pricam je ok, ali recimo KMPlayer nece da pusta nista, dok WMP i onaj K-Lite pustaju bez problema. Deinstalirao, pa ponovo instalirao i ni da bekne. I tako jos neke sitnice. 

Link to comment

bice da je tvoj problem moj problem od pre dve nedelje. a to je product key. ako ga nemas aktiviranog za 7, nece ti uraditi update na X. ili ako te provali da nije genuine

 

cim ustanem iz kreveta saljem ti na pm posto mi je receno da ne smem ovde takve detalje da kacim

Edited by mustang
Link to comment

U Chromu se aktiviralo nešto što se zove Youndoo. Probao sam nekoliko standardnih koraka, ali to je i dalje tu. Kako ga se najbezbolnije rešiti?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...