Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ovo je nesto za touchpad. Mada mislim da sam uspeo da premostim sa onom onscreen tastaturom. 

 

Ali i dalje ne mogu da verujem da su to skinuli sa kompa koji valjaju pod pricom da je za posao...

Link to comment

Jel zna neko kako se na thinkpadu t450s pali numlock? nema nigde ni screenlock ni numlock dugmeta na jebenom radnom laptopu  :isuse:  :isuse:  :isuse:

 

da probas da otvoris onscreen keyboard pa tu da kliknes num lk ako ima ili nesto tipa turn on numeric keypad ili unlock numeric keypad...

Link to comment

Ima Numlock ali samo se odnosi na tu on screen tako da za sada koristim nju kada mi zatreba, ali jeste malo rogobatno za koriscenje.

Link to comment

ma potpuno beskorisna tastatura a kao za biznis...

 

ja koja ne sabiram dva i dva ne mogu bez desnog dela gde su mi brojevi.

 

 

trazi bolji :)

Link to comment

Ovaj bi trebao da ima dekodovanje H.265 kodeka u hardveru pa cenim da ce mu zivotni vek biti barem 2 godine. Naravno, ako se za to vreme ne pokvari. A i nije neka steta velika ako se to desi jer nije skup.

Imao sam neki WD TV Live multimedijalni player i za njega jeste bilo par updateova, ali uglavnom bugfix i sl. Medjutim, vreme ga pregazilo i WD za njega vise ne izbacuje novi firmware/software. Onda sam stavio neki WDLXTV alternativni firmware ali je i on prestao da se razvija... Uglavnom, svi sada presli na Android plus Kodi... e sada na kom hardveru, s koliko memorije, ima li S/PDIF opticki ili ne... koliko kvalitetno... to su varijable.

Kao sto rekoh, nije preskupo, pa ako radi korektno dve godine - ja prezadovoljan. :)

 

Stigao mi je, probao sam ga kako radi i zadovoljan sam. Pustio je apsolutno sve od video materijala i formata koje sam imao pri ruci, i reprodukcija je glatka. Ne greje se. I Kodi i Cloud TV su došli prekonfigurisani, gledao sam razne besplatne TV kanale i filmske strimove - i to ide glatko i bez zastoja. Naravno, tu su i Netflix client, YouTube, Gmail, Browser, ShowBox...  i Google play market - pa se može instalirati bilo šta drugo (recimo vremenska prognoza ili sl.). Treba vremena da se vidi šta je od tih aplikacija najbolje koristiti i za koje sadržaje, a i kako... ali polako, ima vremena...

 

Jedino je navigacija malo nezgodna sa onim daljincem (može da simulira miša, pa se strelica vozi po ekranu kursorskim tasterma, ali kucanje teksta je ... uf....) ali to će se rešti nabavkom nekog fly-air mousa sa tastaturom s donje strane... 

 

U svakom slučaju, za ove pare radi posao itekako i mirne duše mogu da preporučim ovaj uređaj!  :thumbsup:

Link to comment

Stigao mi je, probao sam ga kako radi i zadovoljan sam. Pustio je apsolutno sve od video materijala i formata koje sam imao pri ruci, i reprodukcija je glatka. Ne greje se. I Kodi i Cloud TV su došli prekonfigurisani, gledao sam razne besplatne TV kanale i filmske strimove - i to ide glatko i bez zastoja. Naravno, tu su i Netflix client, YouTube, Gmail, Browser, ShowBox...  i Google play market - pa se može instalirati bilo šta drugo (recimo vremenska prognoza ili sl.). Treba vremena da se vidi šta je od tih aplikacija najbolje koristiti i za koje sadržaje, a i kako... ali polako, ima vremena...

 

Jedino je navigacija malo nezgodna sa onim daljincem (može da simulira miša, pa se strelica vozi po ekranu kursorskim tasterma, ali kucanje teksta je ... uf....) ali to će se rešti nabavkom nekog fly-air mousa sa tastaturom s donje strane... 

 

U svakom slučaju, za ove pare radi posao itekako i mirne duše mogu da preporučim ovaj uređaj!  :thumbsup:

 

:0.6:  :0.6:  :0.6:

Ja se pomazem sa nekim BT misem koji mi je visak u kuci kad bas moram...Imam nameru da pazarim Rii

Link to comment

U svakom slučaju, za ove pare radi posao itekako i mirne duše mogu da preporučim ovaj uređaj!  :thumbsup:

Šta reče na kraju, koji si tačno uzeo?

Link to comment

Uzeo sam ovaj:

 

mxqpro.jpg

 

Ima ih, identicnih, pod raznim "brandovima" na Amazonu, Ebay, Aliexpress-u...

 

 

Ako neko ima iskustva koji air-fly mouse lepo radi s ovim playerom, a da se ima poruciti od brace kineza... bio bi zahvalan. :)

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...