Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

he he. ja to imam iskopirano ne 3-4 mesta. secam se da sam bio srecan kao kuce kada sam to nabavio.

:D

 

Prokleto to ili se omatorelo, svejedno, meni ECDIS dodje delom i u opisu radnog mesta, ali bez karte nista, meni one lepe i ovako, samo za gledanje.

Secam se kad sam nabavljao sekcije u papiru, bila procedura dozlaboga komplikovana, te Vojnogeografski institut, te da potpises da niko nece da ih vidi i da ces nocom da ih zakljucavas u kasu  :isuse:

A one lepe, prelepe, jos malo kao oni stari geometarski zapisi u jos vecim razmerama koji se i danas koriste, a na kojima stoje potpisi i prelepi rukopisi nekih davno izumrlih Rusa emigranata koji su te premere radili i crtali rucno...

I datumi iz tamo neke 193..

Link to comment

Džukele. Sad mi nije žao što sam napravio VM sa njihovim glupim programom u jednoj firmi, sa idejom da se otarase njihovih beskorisnih usluga, pošto su aplikaciju već preplatili. Sama baza se, naravno, bekapira na nekoliko računara, zlu ne trebalo, čitavo poslovanje im stoji tamo.

 

a što džukele, šta oni mogu da urade što se ovaj dečko zarazio virusom ? šta očekuješ od pantheona da uradi ?

Link to comment

Da pomognu svojim klijentima da spasu bazu podataka i da to naplate. Nisu u obavezi, naravno, ali ni ja nisam u obavezi da lepo pišem o njima.

Edited by Anonymous
Link to comment

he he. ja to imam iskopirano ne 3-4 mesta. secam se da sam bio srecan kao kuce kada sam to nabavio.

A da podeliš sa nama koji nemamo? ????
Link to comment

A da podeliš sa nama koji nemamo?

vrlo rado. samo mi kazi kako gde da aploudujem. ima 5 GB a moj aplud je 1Mb. mozda lakse da ti dam na flesu.

Link to comment

Imam glup problem sa telefonom sto sam dobio od SBB-a pa da vidim da li je jos nekog zezalo...

 

Telefon je Vtech i bez problema sam registrovao njegovu slusalicu na bazu postojeceg Panasonic telefona. Sve lepo sljaka al se ne odaziva na pejdzing dugme vec samo zvone 2 panasonic slusalice. Svojoj bazi se odaziva samo kad je registrovan samo na nju i ne reaguje na pejdz kad je registrovana ko treca na Panasonic. Ima li leka za ovu glupost? 

 

Oba telefona su DECT sto bi valjda trebalo da znaci punu kompatibilnost.

 

edit:

Edited by katamaran
Link to comment

vrlo rado. samo mi kazi kako gde da aploudujem. ima 5 GB a moj aplud je 1Mb. mozda lakse da ti dam na flesu.

Rekoh možda imaš link da skinem odnekle...
Link to comment

Da pomognu svojim klijentima da spasu bazu podataka i da to naplate. Nisu u obavezi, naravno, ali ni ja nisam u obavezi da lepo pišem o njima.

 

A kako tačno da je spasu ako je virus kriptovao?

Link to comment

Nasao sam zaobilazno resenje za moj problem sa slusalicama. Ne radi pejdzing al zato mogu da odradim interni poziv sa druge slusalice. Stavio sam neko prodorno pistanje kao interno zvono pa cu ga nekako nalaziti kad ga izgubimo :) (a gubicemo ga redovno)

Edited by katamaran
Link to comment

Rekoh možda imaš link da skinem odnekle...

ja to poskidao pre 15tak godina. onda je nestalo sa neta pa nemam pojma da li sada moze da se nadje. mozda namenski zna nesto vise.

Link to comment

hvala!

 

Mislim da Fraps može da ti posluži, ako se ne varam.

ja pritiskam f9 dugme i nista se ne desava. :/

 

kako da vidim komentare sa stranice bez ulazenja na istu na yt-u? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...