Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Da, to je otprilike tarifa, na žalost

Hvala, i ovaj podatak znaci, covek je ocajan, a ni ja nisam - iz price s njim - mogao da zamislim obim problema da ne kazem sranja koja se mnoze.

'ajde de za knjigovodstvo i ostalih par da tako kazem strogo sluzbenih stvari/programa ili sta vec, ali kolicina podataka, literature, prepiske, itd, itd, koja je nestala i kojih se priseca kako mu koja padne na pamet je ubitacna.

Link to comment

Rikno mi je mikro usb ulaz na nekoj kamerici (kineska verzija gopro-a), jel zna neko gde to da nosim na popravku?

Neki od mobil servisa, pin recimo
Link to comment

Hvala, i ovaj podatak znaci, covek je ocajan, a ni ja nisam - iz price s njim - mogao da zamislim obim problema da ne kazem sranja koja se mnoze.

'ajde de za knjigovodstvo i ostalih par da tako kazem strogo sluzbenih stvari/programa ili sta vec, ali kolicina podataka, literature, prepiske, itd, itd, koja je nestala i kojih se priseca kako mu koja padne na pamet je ubitacna.

Jel bar pokusao nesto da iscupa po onim uputstvima sa neta?

 

@ Billy

 

Verovatno bilo koji majstor/servis

Edited by katamaran
Link to comment

Čudan problem, na ganc novoj ultra flat keyboard tastaturi, ne rade brojevi 1-4 i 7-0. Na numpadu sve normalno. Ponavljam, nova tastatura, izvađena iz kutije taze. 

 

Šta li more bit, nemam blage veze, osim možda fabrički neki kvar?

Link to comment

Kvar, presečen vod gornjeg dela

 

Presečen gde? Ako je neka žica ili nešto, kontam da ne može tako lako da se preseče dok stoji u kutiji, koliko god da se tumba?

Link to comment

Ljudi obično važnost backupa shvate na najteži način.

Vidim, mislim uverio sam se, konacno i definitivno.

Uostalom, tehnika k'o tehnika, nista ne sme po principu 'nece valjda'...

Ajde backup za bitne stvari, podatke, posao, ali koliko po kompjuterima ima stvari koje su sporedne, nevazne, koje se nakupe, a obicno se ne bekapuju...

 

Jel bar pokusao nesto da iscupa po onim uputstvima sa neta?

 

Rece mi da jesu, bez rezultata, skinuo je taj zarazeni disk, ceka odgovor, pa ce da vidi sta ce, da li ce da udje u pricu sa njima ili da pokusava dalje.

Link to comment

Vidim, mislim uverio sam se, konacno i definitivno.

Uostalom, tehnika k'o tehnika, nista ne sme po principu 'nece valjda'...

Ajde backup za bitne stvari, podatke, posao, ali koliko po kompjuterima ima stvari koje su sporedne, nevazne, koje se nakupe, a obicno se ne bekapuju...

 

 

Rece mi da jesu, bez rezultata, skinuo je taj zarazeni disk, ceka odgovor, pa ce da vidi sta ce, da li ce da udje u pricu sa njima ili da pokusava dalje.

A čuj, to što se nakupilo i nije od važnosti, bekapuješ jednom i to je to.

Prostor je toliko jeftin da samo neodgovornost i lenjost mogu biti opravdanje. :)

Link to comment

A čuj, to što se nakupilo i nije od važnosti, bekapuješ jednom i to je to.

Prostor je toliko jeftin da samo neodgovornost i lenjost mogu biti opravdanje. :)

Ja manje-vise, drugar je naucio i to bice temeljno i sa razumevanjem  :)

 

Edit: kad smo kod nakupljenog, evo se setih i karte ex-yu, one cuvene sekcijetm, 1:25000, odo odma da je pronadjem i tripliram.

Sve, sve, svi GPS-ovi i ostala cuda, ali karta je karta  :sleep:

Link to comment

A čuj, to što se nakupilo i nije od važnosti, bekapuješ jednom i to je to.

Prostor je toliko jeftin da samo neodgovornost i lenjost mogu biti opravdanje. :)

 

Ma šta jednom, namestiš bre da se određeni folderi automatski bekapuju i ne razmišljaš više o tome jesi li se setio ili ne. To je moguće čak i sa windows bekapom uraditi, bez dodatnih alata koji koštaju.

Link to comment

Zvao ih drugar odmah, nista.

U medjuvremenu stigla eposta sa cifrom od 2.5 bitkoina sto mi rekose da je oko 1,000 US$, pitani sta i kako dalje, ne odgovaraju jos uvek.

Nisam na licu mesta pa pratim razvoj daljinski, tek - to su poslednje vesti :(

 

Džukele. Sad mi nije žao što sam napravio VM sa njihovim glupim programom u jednoj firmi, sa idejom da se otarase njihovih beskorisnih usluga, pošto su aplikaciju već preplatili. Sama baza se, naravno, bekapira na nekoliko računara, zlu ne trebalo, čitavo poslovanje im stoji tamo.

Link to comment

 

Edit: kad smo kod nakupljenog, evo se setih i karte ex-yu, one cuvene sekcijetm, 1:25000, odo odma da je pronadjem i tripliram.

Sve, sve, svi GPS-ovi i ostala cuda, ali karta je karta  :sleep:

 

he he. ja to imam iskopirano ne 3-4 mesta. secam se da sam bio srecan kao kuce kada sam to nabavio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...