Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Upravo htedoh da napisem da sam zaboravio to da probam...

 

https://support.skype.com/en/faq/fa348/solving-your-speaker-or-headphones-issues-windows-desktop

 

Pomalo sumnjam da tu zenu zajebava sin sa mutiranim mikrofonom al ne znam sta sam mu ja skrivio :) Cimnucu je da mi donese laptop pa cu posle da probam razgovor sa mojim. Koliko vidim uradio sam sve sto treba osim eventualne reinstalacije skype-a

 

edit: eventualno problem kod sina al ja mislim da on zajebava da ne bi morao da prica sa majkom. Test prosao bez problema a posle sam normalno odradio razgovor sa mojim telefonom

.

Edited by katamaran
Link to comment

Screen capture neki...

 

 

...shit has hit the fan...

+1

 

risiver moze da snimi program al je reprodukcija posle moguca samo na tom risiveru

Link to comment

Screen capture neki...

 

 

...shit has hit the fan...

 

 

+1

 

risiver moze da snimi program al je reprodukcija posle moguca samo na tom risiveru

 

Neke preporuke?

Link to comment

+1

 

risiver moze da snimi program al je reprodukcija posle moguca samo na tom risiveru

D3GO ionako nema neke veze sa risiverom...

Link to comment

Cita postu u Outloku krajnje opusteno da ne kazem neupuceno, po subjektu, uglavnom poznatom (poznate firme, racuni, narudzbe, ostala sluzbena prepiska...).

Ostalo, reklame i slicno, ono sto mu nije poznato ubija skoro pa automatski.

Kako se uostalom takva poruka prepozna, identifikuje?

BTW, video sam kompjuter, sve, ama bas sve, je mrtvo, ostale su samo one slepe ikonice raznoraznih doc, pdf, xls, itd, itd...

Pomenuti Pantheon knjigovodstveni program takodje, E-bank, ama bas sve.

 

Da li ste zvali ljude iz Pantheon-a? Dolazak će vam masno naplatiti, ali možda imaju neku ideju.

Link to comment

Da li ste zvali ljude iz Pantheon-a? Dolazak će vam masno naplatiti, ali možda imaju neku ideju.

Zvao ih drugar odmah, nista.

U medjuvremenu stigla eposta sa cifrom od 2.5 bitkoina sto mi rekose da je oko 1,000 US$, pitani sta i kako dalje, ne odgovaraju jos uvek.

Nisam na licu mesta pa pratim razvoj daljinski, tek - to su poslednje vesti :(

Link to comment

D3GO ionako nema neke veze sa risiverom...

Retko ko ima d3 go a da nema i risiver. Mozda mu i snimanje na risiver pravi posao...

 

 

Edited by katamaran
Link to comment

 

Retko ko ima d3 go a da nema i risiver

Što, evo ja godinama nisam imao tv a imao D3go, cak je i logicno da ga koristi onaj kome ne treba tv a povremeno bi da pogleda nesto. Mislim, sto bi davao 200 kinti mesečno za d3go ako već imaš tv? :)

Edited by JozoMujica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...