Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jebu me prednja 2 USB ulaza, a pozadi 4 sljakaju OK. Jedino od drajvera sto sam uspeo da nadjem datira iz 2013. i ne resava problem.

 

nRkf7O6.jpg

 

Prvo sam mislio da je u pitanju los USB fles, ali definitivno nije do flesa. Ni mob ne cita najbolje.

Link to comment

Ti pozadi su direks sa matične, a prednji su povezani kablićem. Proveri kako su kablići ubodeni u ploču, pročačkaj ih malo, izduvaj prašinu i sl.

Link to comment

Pre 2-3 nedelje sam ga temeljno ocistio posto sam imao kucne radove pa sam premestao ceo komp i onu propratnu gomilu kablova.

 

Jesu prednji ovi sa duzim imenom (da se tako narodski izrazim)?  :D

Link to comment

osposobio sam hd u kucnoj radinosti i uz pomoc youtube-a, glava je bila zaglavljena.

 

eto ako se nekom desi nesto slicno moze da prodje i bez nosenja u servis.

Link to comment

Pre 2-3 nedelje sam ga temeljno ocistio posto sam imao kucne radove pa sam premestao ceo komp i onu propratnu gomilu kablova.

 

Jesu prednji ovi sa duzim imenom (da se tako narodski izrazim)?  :D

I ja mislim da si iskljucio kablic kad si ga cistio i da nije do drajvera.

 

 

osposobio sam hd u kucnoj radinosti i uz pomoc youtube-a, glava je bila zaglavljena.

 

eto ako se nekom desi nesto slicno moze da prodje i bez nosenja u servis.

 
Ovo su retki petki Svaka cast  :thumbsup:
 
postavi taj yt da probam i ja sa jednim mojim starim. Ne kosta nista da probam al cisto sumnjam jer mi je ispao sa metar visine.
Edited by katamaran
Link to comment

Ne znam sta sam uradio ali mi sad fles posebno grupise video fajlove, foldere i srt fajlove. Nervira me za sve pare.

 

Pokusavao sam sve pod organize => layout i nije tu poremeceno

 

win 7 je u pitanju

 

 

edit: pod view imam expand i collapse all groups al hocu da eliminisem grupe.

 

edit 2: resen problem. Naravno brat iz Indije napravio klip i za ovu muku

 

 

 

Edited by katamaran
Link to comment

Ne bih  ja puno verovao tom hardu nakon otvaranja.

Drugim rečima, backup i u fioku.

 

pa to i kaze u klipu.

bice dobar za filmove i serije pa dok radi radi

Link to comment

Razume li se ko u one chipsetove za Android multimedia set-top boxove?

 

Nalazim neke sa Amlogic S905 (npr. https://www.amazon.de/Docooler-Quad-Core-Android-Amlogic-Miracast/dp/B01D9M22OC/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1465382182&sr=8-5&keywords=H.265+android)

 

  i sa Amlogic S812  (npr. https://www.amazon.de/Android-Quad-Core-stabiler-Bluetooth-Streaming/dp/B01F36JKLA/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1465382182&sr=8-2&keywords=H.265+android)

 

i jedan i drugi podrzavaju H.265,  i naravno dolaze sa Kodi playerom i Android 5.1.

 

Ali razlika u ceni je 20 EUR, sto je ako uzmemo cenu ovog jeftinijeg - vise od 50% skuplje. 

 

Ume li neko da mi objasni da li mi skuplji treba i zasto ne? :)

Edited by JakeBlues
Link to comment

da li je moguce da kada crkne monitar ekran bude beo?

 

Moguće je i da ti je crkla grafička kartica, mada teško je reći napamet. Moraćeš probati s drugim monitorom (ili taj monitor s drugim računarom) da bi bila sigurna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...