Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Nije SSD no obican, nadam se da garancija 2 godine

 

Na hardove je obično 2 godine, ostalo može da se uzme sa 3 a memorije npr i do 5 godina garancije.

Link to comment

Nije SSD no obican, nadam se da garancija 2 godine

2 godine je zakonski minimalna garancija u Srbiji tako da manje nije sigurno.

 

edit: kolko sam ja video bolji wd hardovi imaju i po 3 i 5 godina garancije. Memorije 5 a mislim da sam pre nekih 5-6 godina uzeo neku kingston sa dozivotnom garancijom :)

 

edit 2: definitivno. Ta mi je bila na staroj masini koju sam prodao drugaru.

Edited by katamaran
Link to comment

2 godine je zakonski minimalna garancija u Srbiji tako da manje nije sigurno.

 

 

I ne bi trebalo da važi za disk koji je oštećen greškom kupca. :fantom:

Link to comment

Jesam li zabo defektnu robu ili sennheiser wireless noise canceling sluske ne mogu da se povezu ni sa cim sto nije apple product?

 

Osim ako to izričito ne piše negde u uputstvu (a tako nešto bi moralo da piše), definitivno jesi.

Link to comment

I ne bi trebalo da važi za disk koji je oštećen greškom kupca. :fantom:

Pod pretpostavkom da je kupac posten da prijavi svoju gresku.

Link to comment

Osim ako to izričito ne piše negde u uputstvu (a tako nešto bi moralo da piše), definitivno jesi.

Ne pise nigde, pre nego sto sam kupio obratio sam paznju, a ni sad na kutiji ne pise.

PC nalazi sluske, ali ne moze da downloaduje softver, telefon uopste ne detektuje sluske. Kada zabodem kabl radi samo desna slusalica i lose se cuje.

Dosao sam ovde na sanity check, ono, da svi znaju da sluske rade samo na Apple products, da je to common knowledge, a da sam ja ziveo u pecini pa ne znam.

Edited by precog
Link to comment

Sto se tice telefona moguce da rade na starijim. Ako si probo na starijem onda moguce da rade samo na novijem.

 

U jednom trenutku su menjali neki standard pa zbog toga moram da vucem sluske i za stari i za novi telefon.

 

edit:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Phone_connector_(audio)#TRRS_standards

 

vidi pod TRRS standards

 

edit 2:

 

CTIA_standard_vs_OMTP_standard.png

 

jeblo ih obrtanje zemlje i mikrofona

Edited by katamaran
Link to comment

Imam S5 za koji sam izguglao da je CTIA, a i ova nesretna kupovina Sennheiser Momentum 2.0 je isto CTIA, valjda... Mene mnogo vise nervira sto ne radi wireless, radi cega su sluske i kupljene.

Link to comment

ma ne valjaju, menjaj. to mora da radi na svemu osim recimo prvom iphoneu il tako necem. i ne znam sto se zajebavas sa vajrles, meni je sve sto sam probao na kraju ispadalo komplikovanije i teze za upotrebu od kablovskih.

Link to comment

Zato sto sam hteo za tv da imam sluske, pa tek onda za telefon. Ne mogu da razvlacim kabl od sluski preko pola gajbe da bih ustekao sluske u tv.

Link to comment

zato sam ih i ja kupio i posle nedelju dana opet presao na kabl. lakse je, ovo sranje treba puniti, povezivati scaki cas, evt nalaziti frekvenciju i slusati sustanje.

Link to comment

Imam S5 za koji sam izguglao da je CTIA, a i ova nesretna kupovina Sennheiser Momentum 2.0 je isto CTIA, valjda... Mene mnogo vise nervira sto ne radi wireless, radi cega su sluske i kupljene.

 

Kad kažeš wireless, misliš na bluetooh svakako? Jel namešten BT kako treba na telefonu, možda blokira otkrivanje uređaja ili tako nešto?

Link to comment

Da, telefonski bt svim uredjajima vidljiv i dzabe, probao juce i na sony-ju ista prica. Sutra cu radi sporta da probam sa Appleovim proizvodima, kolege na poslu su fensici.

Sve mi se cini da ce biti vracene sluske.

Hvala na pomoci, btw.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...