Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Tehnicki gledano tesko da postoji. Svi osim recimo Safarija implementiraju sve sto mogu mnogo brze nego ranije, standardi se postuju, novi predlozi se isprobavaju punom parom. Sve ostalo je stvar ukusa.

Link to comment

mene je neko vreme fino služio maxhton

 

jutubovi i neke fleš igrice mi najbolje rade u ovom edge, streljajte me, šta da radim

 

opera mi je uvek u rezervi, iz nje se logujem na neke sajtove koji mi trebaju za posao

Link to comment

Vlada beše spomenuo manje poznati Vivaldi, naslednik stare Opere. Nisam ga još probao doduše.
 

Inače, jel to samo moj utisak ili Chrome troši baš puno memorije? Ovo je npr sa 15ak tabova, nisu nikakve zahtevnije stranice, skoro sve forumske.

 

tFzzPqm.png

Edited by miki.bg
Link to comment

Da, ja polako prelazim na Vivaldi, još uvek to nije to ali se trude da rekreiraju Operu 12. Može da koristi dodatke od hromog. 

Link to comment

Stari IDE disk, nekad bio u WinXP desktopu, i hocu da prekopiram neke stvari. Imam sad USB disk enclosure, kad ga ukljucim vrti se disk i vidim local disk u exploreru (u stvari 2, bile su dvije particije), ali kaze da je empty disk :(. Ima li nesto jos sto treba da uradim?

Link to comment

Stari IDE disk, nekad bio u WinXP desktopu, i hocu da prekopiram neke stvari. Imam sad USB disk enclosure, kad ga ukljucim vrti se disk i vidim local disk u exploreru (u stvari 2, bile su dvije particije), ali kaze da je empty disk :(. Ima li nesto jos sto treba da uradim?

 

Jel sigurno dobar/ispravan taj disk enclosure?

Link to comment

Imam glupo pitanje, ali aj sad :D

 

Treba sutra da koristim neki epson x27 projektor. Danas sam isprobavao daljinski i sve komande rade osim okretanja slajdova. U zvanicnom uputstvu nisam nasao nista sto bi pomoglo. Power Point prezentacije koje sam probao nisu imale podeseno automatsko okretanje slajdova posle odredjenog broja sekundi. 

 

Da li nesto dodatno treba da se podesava?

Link to comment

Sad nesto gledam po netu, ne znam da li sam nasao dobar info, ali da li je tacno da projektor i laptop moraju da budu povezani usb kablom da bi preko daljinskog mogli da se okrecu slajdovi? Nesto mi to nelogicno zvuci, ali sta znam. Imam samo klasican vga kabl za povezivanje. 

Link to comment

Hvala, pokusacu. Mada mi je internet sugerisao pametnu alternativu, bezicni mis :D sramota me sto se nisam sam setio 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...