Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

meni 4 

 

gasim procese oni se opet pojavljuju ili se ugasi ceo chrome....

 

A ko ti je rekao to da radiš? Kako misliš da multiprocesni program radi ako mu se gase nasumično procesi?

Link to comment

niko, isla plavusa logikom. ako mi jedan tab otvoren valjda treba jedan exe da radi, ne bih ni isla u wtm da mi komp nije poceo da arlauce. zasto mi u mozili ista stranica ima samo jedan exe fajl na jedan tab?

Link to comment

Trebao bih u skorijoj buducnosti da napravim neki sajtic a nikad se time nisam bavio.

 

Na sajtu bi bilo nesto teksta i slika i link do nekog filma koji bih okacio na yt.

 

Da skinem neki wordpress tepmplejt pa da posle okacim na neki dzabe hosting? Kako onda ide sa domenom?

Edited by katamaran
Link to comment

Trebao bih u skorijoj buducnosti da napravim neki sajtic a nikad se time nisam bavio.

 

Na sajtu bi bilo nesto teksta i slika i link do nekog filma koji bih okacio na yt.

 

Da skinem neki wordpress tepmplejt pa da posle okacim na neki dzabe hosting? Kako onda ide sa domenom?

Upravo tako je najlakse za nekoga ko nije pro. Domen ces posebno kupiti i usmeriti na svoj sajt prema uputstvima koje nadjes kod hosting provajdera. Nisam se bavio dzabe hostinzima vec godinama pa tu ne mogu da dam savet.

Link to comment

Kad smo već kod "pregledača" koji je sada "najlakši"? Da najmanje troši resurse?

 

...shit has hit the fan...

 

Ni jedan :lolol:

Ukoliko si navikao na chrome, probaj Operu, lakša je a isto funkcionalna

Link to comment

Trebao bih u skorijoj buducnosti da napravim neki sajtic a nikad se time nisam bavio.

 

Na sajtu bi bilo nesto teksta i slika i link do nekog filma koji bih okacio na yt.

 

Da skinem neki wordpress tepmplejt pa da posle okacim na neki dzabe hosting? Kako onda ide sa domenom?

pazari drimviver na trafiki, i sredi sve ko coek.

tojest, ako nemas potrebe da ga cesto apdejtujes.

ako pak imas, joomla ili wordpress.

Link to comment

Ne znam kolko bi mi to bilo pametno jer sam apsolutni pocetnik sto se toga tice. Definitivno bih voleo jednom da ga naucim al mi je sad verovatno pametnije da idem na sto jednostavniju varijantu.

 

Bacio sam malo pogled i cini mi se da bih pre wp nego wix

 

 

 

 

Domen definitivno da kupujem? Nije mi zbog kinte nego gledam da bude sto jednostavnije. Skroz mi je ok imesajta.dzabehosting.com varijanta.

 

Na samom sajtu bi bilo par desetina mb fotografija, nesto malo teksta i link do yt klipa (idealno embedovan) pa pretpostavljam da bi neki dz hosting zavrsio posao.

Edited by katamaran
Link to comment

kupi i domen i hosting.

uzmes li ovaj za dz, imaj na umu da ces sigurno biti meta napada hakera pocetnika.

pogotovo ako ces definitivno koristiti neki cms, zbog sql databaza.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Ne verujem da bi ga bilo koji haker ikad primetio :)

 

Pravio sam dokumentarac za jednu zenu o njenoj galeriji i sad se smislila da bi htela da ima i sajt gde bi okacila neki tekst, nesto slika iz galerije i taj film koji sam radio. Posle bi dala link do sajta svojim prijateljima i umetnicima koji su izlagali u toj galeriji i slicno. Nesto za jako uzak krug ljudi.

 

Cak bi u sustini i facebook stranica zavrsila posao al mi je lepse da se uradi sajtic

Edited by katamaran
Link to comment

ma batali domen, sve dzabe cepaj, dovoljno ti je i uzmi neku finu besplatnu wp temu, ima ih milion. To je standard i tako je najlakse.

Link to comment

Postavio sam pitanje i zadovoljio me je tek odgovor koji sam od starta hteo :)

 

Hvala svima na savetima.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...