Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Mislim, nakačiš usb tastaturu na droid preko OTG-a.

 

Ili se povežeš na telefon pomoću teamviewera ili nekog drugog remote desktop programčića i onda u tom prozorčetu na svom desktopu normalno koristiš miša i tastaturu na svom mobilnom uređaju.

Link to comment

Mislim, nakačiš usb tastaturu na droid preko OTG-a.

 

Ili se povežeš na telefon pomoću teamviewera ili nekog drugog remote desktop programčića i onda u tom prozorčetu na svom desktopu normalno koristiš miša i tastaturu na svom mobilnom uređaju.

 

Ne dam hiljadu dindži za to.

 

Teamviewer je razumnija varijanta, ali mi prosto to nije palo na pamet. Pogotovo što me ovaj AirDroid zajebava sa instalacijom, a još od dana C64 takve stvari mi idu direktno u kantu za đubre.

Link to comment

Nego,

 

što mi gmail sam predlaže odgovore na mailove a Windows Photos sam pravi albume koji su savršeno povezani iako su mi slike iz različitih izvora (malo iz mesindžera sa telefona, malo fotkane), različitih datuma, čak različitih geografskih lokacija, potpuno različitog sadržaja, a opet savršeno uklopljeno!?

 

Mislim, do jaja je i jedno i drugo, ali. :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Edited by JozoMujica
Link to comment

Zato sam ja zatukao gmail nalog i vratio se svom starom neprijatelju, Majkrosoftu. Sa njima bar znam na čemu sam, a Gugl izgleda ima ozbiljniju misiju, da menja naše živote.

Link to comment

hitno mi

 

 

skinula sam thunderbird (sada sam ga obrisala) da bih otvorila nove emailove. secam se da mi je otvorio novi prozor sa ad security authentication i da je stajalo ime moje nove firme. ali u prozoru gde su bili ports bili su drugi brojevi od brojeva koje sam kasnije dobila od mog sajt servera (siteground)

 

sve bi to bilo okej da prva stvar kada sam skinula TB nije prvo pokazalo poslednji backup od neceg drugog sto sam pre pokusala pre sest meseci. taj deo sam bila obrisala ali sada se bojim da je moja firma otisla u mejl ljudi sa kojima sam prekinula svaki kontakt. jel to moguce?

 

i da li je outlook besplatan? treba mi za mene i zaposlene? 

Link to comment

druga stvar sto sam sjebala:

 

 

registrovajuci se na bing putem microsoft emaila (kao novi user) nisam znala (ti developeri stvarno ne razmisljaju kao prosecan korisnik, nabijem ih na onu stvar)..nigde nisu naznacili da ta nova registracija nije i microsoft registracija. tako da sam registrovala se kod bing sa novim emailom....pa mi bing trazi verification code koji je poslat na taj novi email, na koji ja naravno ne mogu da udjem jer mi kaze ovo 

 

Verify email

 

We sent an email to idiot@unajavi.com to make sure you own it. Please check your inbox and follow the instructions to finish setting up your Microsoft account.

Use a different email address as your Microsoft account

 

ide moje ime i prezime umesto idiot unajavi....

 

kako da udjem u taj email?

Link to comment

 

i da li je outlook besplatan? treba mi za mene i zaposlene? 

 

Ako misliš na Outlook aplikaciju koja je deo Office paketa, onda nije besplatna. Sama pošta na lokaciji outlook dot com je besplatna.

Ovo drugo pitanje mi baš nije najjasnije, registrovala si se s nepostojećim mejl nalogom ili šta?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...