Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

samo da kazem da je izuzetna desetka.

dvaput mi pomerio casovnik za po cuku unapred, tako da je do malocas bilo sat vremena vise.

kad sam otisao na setingse i vise puto drkno da aktuelizuje vreme, konacno je postavio korektno.

 

:lol: Meni je to oduvek bila frka, sad sam upoređivao Windows i Android, da li sam dobio tačno vreme. Nekad je bilo mnogo jednostavnije, ručno pomeriš sat.

Link to comment

pa taj rad, i onda skapiram da imam 2 posve nepouzdana sockocala i da ne znam kom da verujem.

hvala nebesima pa jos posedujem ono sokocalo sa kazaljkama, kom sam prepar dana nariktao tacno vreme.

tojest, nadam se makar da jesam :(

Link to comment

Ko je nekad davno imao dual-os (Windows) na PC-u, seca se da se desavalo da bootujes prvi OS, on pomeri sat, onda popodne ili sutradan bootujes drugi OS, pa i on pomeri jos sat vremena... :)

Link to comment

Njemacka, srpska ili engleska? Na engleskoj je odma' do entera (nemacko #), ali imas gore kod sata u izboru jezika (zastavica) i "keyboard viewer" gde ti prikaze layout za trenutni jezik. Doduse, ja sam skoro morao da uzmem praaaaavu Mac tastaturu, jer neka Dellova nije imala backslash - pritiskao sam pravi taster, ali je izbacivao nesto levo. Mada cenim da ti imas laptop?

Link to comment

Postoji li način da preko pc tastature kuckam sms-ove na mobilnom? Premala mi je tastatura na ekranu mobilnog, večito gađam pogrešna slova. Makar kad sam kući.

 

Android je u pitanju što se mobilnog tiče, PC je Win 7.

Link to comment

Zanimljivo pitanje. Ja sam imao neki programčić koji to radi, ali jedino ukoliko utakneš u kompjuter USB sa SIM karticom. Stvarno, da li postoji nešto slično za Androida?

Link to comment

to bi i meni bilo baš korisno

znam da orion ima nekih 50ak sms poruka koje možeš da pošalješ sa svog broja preko njihovog sajta, moguće je da i ostali provajderi nude istu stvar

Edited by belch
Link to comment

Postoji li način da preko pc tastature kuckam sms-ove na mobilnom?  

Android je u pitanju što se mobilnog tiče, PC je Win 7.

Stvarno, da li postoji nešto slično za Androida?

to bi i meni bilo baš korisno

Airdroid

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...