Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ipak su HP mozgovi zakomplikovali do besvesti...

Probaj dugme sa Aviončićem... To je u stvari dugme za WIFI

 

 

 

Untitled1.jpg

Untitled.jpg

Edited by Dark Wader
Link to comment

Gledao sam to sinoc i cini mi se da su bili zuti trouglici :D Ali provericu opet kad mi kasnije dodje laptop.

 

Sta se dalje radi u tom slucaju? Ja sam sinoc na mom kompu nasao drajver za LAN za hp notbooke i preko usba ga instalirao na laptopu. Ili bar mislim da ga je instaliralo, ali ocigledno da nije. 

Link to comment

Preskoči U ŠIROKOM LUKU Cyberlink đubre... to ne instaliraj nikako. Uopšte nije potrebno..

 

Kad proradi internet pusti HP Support Assistant da žvaće i apdejtuje, skinuće on sam sve što je potrebno..

 

BIOS diraj tek u krajnjoj nuždi, ako ne bude radilo...

Edited by Dark Wader
Link to comment

Uspelo je sa drajevrom, okacili smo se na net i preko wifija i preko kabla, instalirali sta treba od programcica. 

 

HP support assistent mora sa neta jel tako? Mada, za sad radi sve ok, pa cu videti da li da ga pustamo. Sta savetujete za windows apdejte? Sad bi verovatno instlirao boga oca apdejta jer je stara verzija sedmice, da li se baktati s tim? Pitam zbog eventualnog prelaska na win10. Ali u principu za sad neka ga ovako. 

 

Hvala puno ljudi, imate zahvalnost do neba i od vlasnice laptopa :)

Link to comment

Pa naravno da je potrebno instalirati adpejte, bez obzira na prelazak na 10ku...

 

Support assistant ti je na onom linku gde su i drajveri, pod Tools.

 

I još jednom... NE INSTALIRAJ NIŠTA što počinje sa Cyberlink

Link to comment

Ipak možda pustiti samo critical updates.

Koliko sam razumeo win7 je s trafike pa ne znam kako će se ponašati ako svuče baš sve + krene na 10-ku.

Link to comment

Da, trafika edishn. Pitam zato sto verovatno ima brdo apdejta, ko zna koliko megabajta, mozda cak i gigabajta, to zahteva vremena i strpljenja, dok dodje do apdejta koji vode ka instalaciji desetke. Laptop je noviji, kako vreme bude prolazilo pitanje da li ce sedmica (koja je sada ok i radi dobro) nastaviti da radi kako treba. Ma uostalom, nek tera ovako dok tera, a posle cu da nadjem negde 10ku da instaliram i cao. 

 

Mislim da ne bi bilo problema da se predje na 10ku zato sto je sa trafike. 

Link to comment

najjednostavnije i najbolje je bilo da odmah staviš 10, na čisto, no štajetuje...

A gigabajti apdejta ne ginu, makar pre upgrejda na 10.

Link to comment

samo da kazem da je izuzetna desetka.

dvaput mi pomerio casovnik za po cuku unapred, tako da je do malocas bilo sat vremena vise.

kad sam otisao na setingse i vise puto drkno da aktuelizuje vreme, konacno je postavio korektno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...