Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Kako da konektujem nov leptop na wifi? instalirao sam lan drajver, ali za wireless se ne pojavljuje nista. Jbt, racunao sam da sigurno u sebi ima ono za wifi, nemoguce da sam bio toliko glup da uzmemo laptop bez toga i da mora da se dokupljuje onaj wifi antenica, adapter kako li se vec zove. 

 

Jel ima neki drajver koji mora i za to da se instalira? trazim po netu ali mi nista ne izbacuje konkretno. 

 

Nadjoh sad da instaliram hp wireless asisstent (posto je hp laptop u pitanju) i probao instalaciju ali nece iz nekog razloga da instalia, kaze sistem ne podrzava.

 

Pogledaj da ti nije wireless isključen.

Neko dugme, prekidača, ili kombinacika tastera.

Link to comment

Ako mislis na modem/ruter, wifi radi bez problema, nakaceni su neki telefoni i drugi uredjaj. Zaboravih da napomenem, instalirao sam kiosk sedmicu. 

Link to comment

Ako mislis na modem/ruter, wifi radi bez problema, nakaceni su neki telefoni i drugi uredjaj. Zaboravih da napomenem, instalirao sam kiosk sedmicu.

 

Mislim na računar.
Link to comment

Ako mislis na modem/ruter, wifi radi bez problema, nakaceni su neki telefoni i drugi uredjaj. Zaboravih da napomenem, instalirao sam kiosk sedmicu.

Postoje i laptopovi kod kojih se wifi gasi mehanički kliznim prekidačem...
Link to comment

Ok, ipak nismo resili problem :D sinoc kad mi je wall predlozio ovo resenje laptop vise nije bio kod mene, pa sam se ja prerano ponadao da ce to biti resenje. Ovaj lap nema to dugme. Pronasao sam user guide na netu bas za ovaj lap i rekao bih da on nema nikakvo dugme kojim se aktivira wifi, sto ce reci da ili to treba softverski da se resi ili se on treba da radi automatski cim se laptop pusti u rad. 

 

http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c04782350

 

Da li je moguca da ovaj win7 koji sam instalirao nema drajver za wifi na ovo laptopu? Kad sam ga instalirao stavio sam da ne radi nikakve update i iskljucio sam mogucnost updatovanja, bar privremeno da ne bi odmah trazio update kad se konektuje prvi put na net. Da li ce mozda neki update resiti problem? Ova sedmica je neka verzija iz 2010.

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Evo sad mi je javljeno da je pokusano povezivanje sa netom klasicno, preko kabla i isto ne radi. Kad uradi trableshoot kaze kao proverite da li su vam kablovi povezani. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...