Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

 

Jok, mora da bude sifra od 4 cifre. Ipak, solidan pokusaj  :D

 

Za ovo drugo, dobro me podseti, sacu zvrljnem nesto na anime topicu.

 

 

Probao da izguglas? Obicno su default sifre na uredjajima nesto prosto. Obavezno probaj i 4 nule

 

 

Možda nisu prepravili "200,00" na "300,00" u drugom delu... Kolika je do sada bila minimalna uplata?

 
Da je tako ne bi mi prosla uplata :) Kad pozovem 777 kaze da mi kartica istice tacno tri meseca od uplate tako da je valjda sve ok. Samo mi iz nekog razloga i dalje stizu sms-ovi da kredit istice za manje od 5 dana
Edited by katamaran
Link to comment

Molim vas kazite mi da postoji nacin da se vidi u koliko sam sati davno ostavila komentar na yt-u na nekom klipu i kako to moze.

Mozes preko http://tubecomments.com/ Ukucas svoje korisnicko ime i trazis. Ako ti ne izbaci iz preve, ponovo pritisni dugme za nastavak trazenja.

Link to comment

Sta je danas standard za Excel, koji se koristi, koji je poslednji izasao?

 

Ja, a i vecina ljudi sa kojima sam o tome pricao su na 2007. (naravno niko od njih nije profi)

Je l' ima neko da Excel zaista koristi za nesto na nekom "profi" nivou?? 

Ja sam (u zivotu) sreo jedno 2 ipo osobe koje su (ono in-house) kao razvijale™ nesto u Excel-u. Meni je to suludo po definiciji jer Excel jedno sto necemu valja to je za (ne)strukturirane tabele i poneki segsi dijagam/grafik. Za sve ostalo ima boljih (da bolje odgovaraju potrebi) alata... #samokazem

Link to comment

Imam na kompu rucno napravljen backup starog nokia x6 telefona (copy/paste svih fajlova i foldera)

 

Ako bih sve te fajlove bacio na novi x6 telefon da li bi aplikacije normalno radile?

 

Na ovom novom nema skoro nista instalirano a ovi store je ugasen tako da nema vise ni apdejtovanja.

 

Here maps je jedino sto me zanima u celoj prici. Na starom sam imao ubacenu poslednju mapu Srbije a na ovom novom izgleda nema nikakvih mapa  :isuse:

 

Probao sam da ubacim samo sadrzinu cities => diskcache po nekom uputstvu za manuelni apdejt al mi je prijavio da ta verzija ovi maps ne radi sa starim mapama pa me je naterao da ih obrisem  <_<

 

Sad pokusavam sa kopiranjem kompletnog "cities" foldera al nisam optimista.

 

edit: i naravno "this version of maps is not compatible with the old map data stored on your device. Delete old map data?"

 

Ranije su se reklamirali kao free lifetime navigation... Sad hoce da mi ukinu here maps na novom wp telefonu a na starom ne mogu da ubacim mape  :frust:

Edited by katamaran
Link to comment

Uspeo sam nekako da iskopam map updater preko kompa al sad Srbija ladno ima 14.9 mb i navodno je vec na telefonu  :frust:

 

Koliko se secam poslednja mapa koju sam instalirao na staru x6(polomio je letos na plazi pa posle kupio novu preko oglasa) je bila preko 130 mb

 

Sad cu da probam da napravim backup nove x6 preko nokia suite pa da na nju stavim sve fajlove sa stare

 

edit: il cu ti da ostavim za sutra. Osecam da cu samo da razjebem telefon

Edited by katamaran
Link to comment

Imam Windows 7 i računar mi je ušao u infinite reboot loop, odnosno ne može da se uključi već se restartuje a da se logo Windows-a ni ne pojavi i tako u beskonačnost. Najjače je što je posle desetak dana i drugi laptop počeo tako da se ponaša.  :unsure:  Ista Windows 7-ica je na oba laptopa (piratska verzija koja je dugo radila baš dobro). Šta to može da bude?

Link to comment

Nešto kontam da je povukao updejt za win10, krenuo da apgrejduje pa provalio da je fejk win pa se sad zaglupio. Meni se nešto slično dešavalo sa drugim MS proizvodom - tagovanim Xboxom :D

Link to comment

Mozes preko http://tubecomments.com/ Ukucas svoje korisnicko ime i trazis. Ako ti ne izbaci iz preve, ponovo pritisni dugme za nastavak trazenja.

hvala ti puno, ali ne ostavlja datum i vreme, samo pise pre koliko meseci... moram da dokazem nesto, pa mi trebaju detalji ... :(

Link to comment

Nece da udje u safe mode, lupam F8 kao blesav i nista.

 

Otišli ti sistemski fajlovi. Postoje programi koji to umeju da srede, mislim da Paragon to ume. Instaliraš takav program negde i napraviš butabilan CD ili USB i digneš sistem s njega. Guglaj, pa ćeš naći program koji te zanima.

Link to comment

Mislim da Imaš i drugi način (ako te ne mrzi) da reinstalilaš W7 sa CD-a, ali da mu obavezno napomeneš da sačuva programe i podatke. To na W10 iz nekog kretenskog razloga više ne radi, ali mislim da je na W7 radilo.

 

Neverovatno je da idioti iz MS-a, sad već par decenija, ne omogućavaju korisnicima da ovaj problem, koji se često pojavljuje, reše na jednostavan način.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...