Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Neces morati. Sve i da se nekim cudom desi da mora mozes tastaturom da simuliras levi klik.

 

ubodes i sacekas da os automatski instalira drajvere. Ume ponekad da se desi da ne proradi iz prve i da prijavi da drajveri nisu dobro instalirani al ga onda samo iskljucis i ubodes ponovo. Ako je ispravan mis proradice.

 

naravno iskljucivo gledaj usb miseve jer nemas ps2 port na laptopu.

Edited by katamaran
Link to comment

ja pazarila hama miša za 500 kinte :stipsa:

e sad... je li normalno da mišem ne mogu da se krećem po ekranu već da za to i dalje koristim tačped, a da miš mi služi samo za levo i desnoklik? sve mi je ovo zbunjujuće :(

Link to comment

Hm, aj' da pitam ovde: Box 4, tv, HBO paket koji je besplatan do 1. maja, pokusavam da ga aktiviram ali mi trazi sifru. Noob pitanje: nekad je bila 1234, koja je sad? :D Slabo sam kontaktirao sa tv-om u zadnje vreme, rekoh da nije to mozda promenjeno...

Link to comment

Imam cudan problem sa telekom pripejd brojem koji mi sluzi samo sa primanje poziva.

 

Poslali mi sms da mi istice kredit za manje od 5 dana i da moram da dopunim da bih produzio vazenje. Istripujem se da je isticanje kartice i dopunim za 200 kinti cisto da ih skinem s vrata.

 

Sad mi i dalje stizu sms-ovi da mi istice kredit za neki dan  :huh: Zinulo im dupe za vecu kintu il treba jos nesto da uradim da bih produzio vazenje kredita?

 

edit: verovatno im baguje sistem 

 

 

Obaveštavamo pripejd korisnike da se od 5. januara primenjuje nova cena pripejd kartice u iznosu od 300,00 dinara.

Od navedenog datuma minimalni iznos za dopunu pripejd kredita je 200,00 dinara. Rok važenja pripejd kredita je 90 dana, što znači da u periodu od 90 dana od aktivacije kartice, odnosno od poslednje dopune pripejd kredita, treba da dopunite vaš pripejd kredit. Svaki put kada dopunite kredit u iznosu od 200, 00 dinara i više, uplaćeni iznos se dodaje na neiskorišćeni iznos kredita i period važenja pripejd kredita se produžava za narednih 90 dana.

 

 

Ako mi maznu 200 dindzona majku cu im majcinu  :mad:

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...