Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Hvala.

Inače sam sad pokušao da ga butujem i neće da se podigne. Možda je do toga da je potreban usb 3.0. Boot settinge, uefi i ostalo sam podesio.

Link to comment

Hvala.

Inače sam sad pokušao da ga butujem i neće da se podigne. Možda je do toga da je potreban usb 3.0. Boot settinge, uefi i ostalo sam podesio.

 

nije ni meni hteo da se bootuje s usba

ali hoće kada sam ga instalirao na particiju na hd

nova beta ima tu mogućnost

Link to comment

Ja sam ga spičio u vm da vidim na šta liči. Ni na šta, miš ne radi dok ne držiš pritisnut levi taster, a tada povlači prozore i selektuje sve živo. Agonija bez tač skrina.

Link to comment

Ja sam ga spičio u vm da vidim na šta liči. Ni na šta, miš ne radi dok ne držiš pritisnut levi taster, a tada povlači prozore i selektuje sve živo. Agonija bez tač skrina.

da i meni je problem bio to sa mišem

ali kapiram da se da naviknuti na to

ja bih ga koristio svakodnevno ali mi ne radi skajp na primer a bez njega ne mogu

Link to comment

Kako misliš "da se naviknuti"? Na šta se naviknuti kad je sa mišem neupotrebljivo. Recimo stane ti "pointer" na title bar prozora i ti više ne možeš da ga odlepiš, jer kad klikneš vučeš i prozor.

I zašto bi koristio svakodnevno beta verziju operativnog sistema pored tolikih krštenih linuksa? :huh:

Link to comment

Probao sam i dual boot i u mašini i neće dalje od pozdravnog ekrana. Kaže internet da može da potraje to stanje i petnaestak minuta, ali jok. Ima ih, opet kaže internet, ovakvih kao ja, pa ćemo da saćekamo da izađe iz bete.

A sviđa mi se ideja da imam OS sa MS Ofisom za 0 dinara. Ako je to zaista tako i ne počnu da ga naplaćuju. Pa taki legalan da zađem da vidim šta ima u radnji sa Warezom.

 

Nego, da ne ostane neprimećeno:

otišao mi levi klik na laptopu. može li se ovo opraviti u kućnoj radinosti ili da kupujem miša?

Edited by Malkmus
Link to comment

Kako misliš "da se naviknuti"? Na šta se naviknuti kad je sa mišem neupotrebljivo. Recimo stane ti "pointer" na title bar prozora i ti više ne možeš da ga odlepiš, jer kad klikneš vučeš i prozor.

I zašto bi koristio svakodnevno beta verziju operativnog sistema pored tolikih krštenih linuksa? :huh:

 

ja nisam imao takvo iskustvo

samo mi je čudno bilo što nešto moram da svajpujem mišem

meni os treba samo za surf chatovanje i muziku pa me privlači ideja da to radim preko aplikacija

 

a touchpad?

možda bi to popravilo stvari

 

linux sam koristio deceniju i više ali sam eto prešao na win10 

long story...

Link to comment

Pa možda je i bolje tako dok ne dođe ovde ili uživo neko ko zna znanje.

Ako oćeš neki iz ekonomske klase, antipreporuka za marku Jetion. Bio tvrd i težak za upravljanje. Onda sam kupio neku Genius jeftinoću i nisam se pokajao.

Link to comment

Omega je uvek bila medju najjeftinijima a po pravilu mi njihovi misevi vise leze od izvikanih marki.

 

edit: na nevidjeno preporuka za ovaj

 

http://www.itsvet.com/misevi_omega_om_05-pdaa1-48.i?id=1084

 

Sa Omegom nema greske :)

 

Ponuda sa cenama

 

http://www.itsvet.com/mis-pda1-48.i

 

edit 2: Omege

 

http://www.pcberza.rs/komponente/ulazni-uredjaji-misevi/139-261-0-0/

 

Izgleda da vise ne moze da se izdvoji jedan proizvodjac na itsvet. Ovde nema slika al uvek mozes da izguglas model.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...