Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Opet ja: ima li neko preporuku za neki lightweight photo editor/viewer?

Treba mi da mogu na brzinu na slici da nacrtam neki notification, strelicu, napišem reč ili dve, zaokružim, podvučem i sl. Hteo bih da mi to bude default viewer, znači da se podiže i učitava fotke brzo.

Dakle editing mogućnosti na nivou Painta, a viewer opcije standardne.

 

Tenkju.

Link to comment

paint :)

 

edit: odgovorih pre nego sto sam procitao do kraja..

 

Jedan moj drugar tera neki irfanview pa ti mozda taj bude interesantan.

Edited by katamaran
Link to comment

Opet ja: ima li neko preporuku za neki lightweight photo editor/viewer?

Treba mi da mogu na brzinu na slici da nacrtam neki notification, strelicu, napišem reč ili dve, zaokružim, podvučem i sl. Hteo bih da mi to bude default viewer, znači da se podiže i učitava fotke brzo.

Dakle editing mogućnosti na nivou Painta, a viewer opcije standardne.

 

Tenkju.

 

Ima Garcia, a ja sam od njega pokupio ideju Fast Stone Image Viewer

Edited by Anonymous
Link to comment

Nista :)

 

Tek kad tacno znas sta ne valja mogu da se cene preostale komponente. Ako nije skupa popravka mozda je rezon jer se lakse proda cela konfiguracija nego na delove.

hvala puno!

Link to comment

Stižu mi ovih dana upgrade komponente za kompjuter koje mogu da se nosi sa igrama iz recimo protekle dve godine, pa me interesuje jel da prelazim na Win10 (64) ili da ostanem na Win7(64), što se tiče te igračke teme? 

 

Win7 mi što se tiče posla posao stvarno bez greške, ali definitivno imam onaj slučaj da je ozbiljno porastao i zauzeo preveliki prostor...

Link to comment

Sta je danas standard za Excel, koji se koristi, koji je poslednji izasao?

 

Ja, a i vecina ljudi sa kojima sam o tome pricao su na 2007. (naravno niko od njih nije profi)

Link to comment

Sta je danas standard za Excel, koji se koristi, koji je poslednji izasao?

 

Ja, a i vecina ljudi sa kojima sam o tome pricao su na 2007. (naravno niko od njih nije profi)

I ja sam na 2007, a to mi je prvi externi alat, van sistema sa kojim radim... :)

 

Šta znam, u većini firmi sa kojim radim(sve su srednje ili velike) firme su na 2013, oni koji baš mogu su već na 2016... Starije nisam viđao...

Link to comment

Stižu mi ovih dana upgrade komponente za kompjuter koje mogu da se nosi sa igrama iz recimo protekle dve godine, pa me interesuje jel da prelazim na Win10 (64) ili da ostanem na Win7(64), što se tiče te igračke teme? 

 

Win7 mi što se tiče posla posao stvarno bez greške, ali definitivno imam onaj slučaj da je ozbiljno porastao i zauzeo preveliki prostor...

 

Moj glas ide za Win 10 osim ako ti taj posao ne podrazumeva nesto zbog cega ne mozes da predjes na Win 10.

Link to comment

I ja sam na 2007, a to mi je prvi externi alat, van sistema sa kojim radim... :)

 

Šta znam, u većini firmi sa kojim radim(sve su srednje ili velike) firme su na 2013, oni koji baš mogu su već na 2016... Starije nisam viđao...

 

Daj mi reci jesu velike razlike izmejdu 07 i 13?

 

Mozda ce mi trebati pa sad ronjam tutorijale, moje znanje u Excelu je ono iz srednje skole :sleep:

Link to comment

Ma nisu neke razlike, bar za mene...

 

Radili su uglavnom na kolaboraciji, mislim da su dodali i neke statističke alate, ali, u svakodnevnoj upotrebi nisam video da ima neke razlike...

Link to comment

Ne razumem se baš u Android. Nisam ga koristio.

I sad čitam o ovom Remix OS-u. Jesam li u pravu ako kažem da će MS Office biti praktično besplatan na Remixu ili sam nešto prespojio? Tako piše, a malo mi sumnjivo.

Edited by Malkmus
Link to comment

Ne razumem se baš u Android. Nisam ga koristio.

I sad čitam o ovom Remix OS-u. Jesam li u pravu ako kažem da će MS Office biti praktično besplatan na Remixu ili sam nešto prespojio? Tako piše, a malo mi sumnjivo.

Pa office je besplatan na Androidu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...