Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jel' imamo konsenzus oko upgradea na W10?

Svojevremeno sam bio odjebao dosadnjakovića iz traya, al' evo ga opet...

 

Hoće mi raditi instalirani software, ili moram jovo nanovo (pre svega  sve iz Adobe kuhinje + Office)?

 

Imam narodni W7 naravno, pa me zanima i kako će se to odraziti na W10, sad i u budućnosti?

Link to comment

Jel' imamo konsenzus oko upgradea na W10?

Svojevremeno sam bio odjebao dosadnjakovića iz traya, al' evo ga opet...

 

Hoće mi raditi instalirani software, ili moram jovo nanovo (pre svega  sve iz Adobe kuhinje + Office)?

 

Imam narodni W7 naravno, pa me zanima i kako će se to odraziti na W10, sad i u budućnosti?

radi sve

i mnogo bolje nego na 7

Link to comment

Jel' imamo konsenzus oko upgradea na W10?

Svojevremeno sam bio odjebao dosadnjakovića iz traya, al' evo ga opet...

 

Hoće mi raditi instalirani software, ili moram jovo nanovo (pre svega  sve iz Adobe kuhinje + Office)?

 

Imam narodni W7 naravno, pa me zanima i kako će se to odraziti na W10, sad i u budućnosti?

ako imas lapot, proveri prvo postoje li drajveri za win10.

ako svi postoje, ceraj, ako ne, zajebi pricu.

Link to comment

Imam neko staro kuciste i razmisljam da li bih mogla da ga utopim nekako, znam da samo jedan delo ne radi, a ne secam se tacno koji. Koga mogu to da pitam da proveri i da mi kaze iskreno? Ili da li neki servis za otpad to otkupljuje? To je kuciste od pre 2 godine, ali je racunar jos malko stariji i dodat mu je i rezac naknadno. 

Link to comment

ako imas lapot, proveri prvo postoje li drajveri za win10.

ako svi postoje, ceraj, ako ne, zajebi pricu.

 

Kae mi Toshiba da mi lap (Satellite C655-S5503) nije upgradeable. Sad samo da provalim kako da opet odjebem ovog smarača iz traya...

Link to comment

skoro isti slucaj.

nemoj onda. imaces jebadu sa svim drajverima, od misa preko uaj faja do ekrana i tastature. 

sve bukvalno mora da se skarabudzuje.

Link to comment

radi sve

i mnogo bolje nego na 7

 

+1

 

Instalirao sam W10 na sad već prilično veliki broj kompujtera i u 95% slučajeva je instalacija prošla savršeno (sam skine sve drajvere). Svi drajveri koji su radili na W8 rade i na W10. Problem prave malo stariji egzotični laptopovi (recimo moj), oni za koje proizvođači nikad nisu napisali drajvere za W8, niti će. Recimo hibridna grafika kod mene, kao i drajver za kameru. Uspeo sam sve to da nekako rešim, ali je realno drkanje.

Link to comment

Nista :)

 

Tek kad tacno znas sta ne valja mogu da se cene preostale komponente. Ako nije skupa popravka mozda je rezon jer se lakse proda cela konfiguracija nego na delove.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...