Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Neko sa 7, neko sa 8...

 

Meni je na fabričkom 8, Cisko VPN odbijao da radi... Onda sam ga nabudžio da radi, pa se digao 8.1 i prestao je da radi opet...

 

Onda sam taj komp dao ženi, a za posao sad vučem mašinu od 4,5 kg, koja može da mi otvori 2-3 VM i radim... Fini elegantni laptop, koji je zamišljen za lakše nošenje, stoji kod kuće... Ionako nije imao dovoljno prostotra da tera pristojno dve VM :)

 

Edit:

 

Dakle, da ne instaliram office 2016, koji mi stoji na stolu već dve nedelje? Ko zna kakav će tu gremlin da iskoči? :lol:

 

Pa dobro, ja sam tu osmicu preskočio. Ali da im VPN ne radi je skandalozno. Svejedno, ajde probaj na desetci, nije da mi treba, ali me zanima.

Link to comment

Pa dobro, ja sam tu osmicu preskočio. Ali da im VPN ne radi je skandalozno. Svejedno, ajde probaj na desetci, nije da mi treba, ali me zanima.

Ajde, probaću kod žene ovih dana, njoj sam pustio 10 da vidim kako izgleda, pa imam gde da se igram... :)

 

Pa ću javim šta se dešavalo...

Link to comment

pri otvaranju gomile programa javlja mi se entry point not found poruka. gotovo sve normalno radi nakon što kliknem na ok. 

videla sam neko rešenje da se skenira komp sistem fajl čekerom, ali nije pomoglo

šta je to i čemu to služi i kako da ga ubijem? :(

imam sedmicu koja je radila besprekorno do juče

Evo sama sebi da odgovorim - problem je nastao nakon instalacije ofisa 2016 na sedmicu, i nestao nakon njegovog deinstaliranja. 

jedina razlika između office 2013 i 2016 je ta što u šesnaestici moraš da instaliraš sve programe, a sa trinaesticom možeš da izbaciš šta nećeš. inače izgledaju identično. odnosno word izgleda identično. 

Link to comment

Evo sama sebi da odgovorim - problem je nastao nakon instalacije ofisa 2016 na sedmicu, i nestao nakon njegovog deinstaliranja. 

jedina razlika između office 2013 i 2016 je ta što u šesnaestici moraš da instaliraš sve programe, a sa trinaesticom možeš da izbaciš šta nećeš. inače izgledaju identično. odnosno word izgleda identično. 

 

Ja sam uspeo da nađem način da iz šesnestice instaliram jedino što je korisno (Word, Excel, Power Point), ali to i dalje ume da napravi sranje. Jedna reč, Microsoft.

Link to comment

E, koji ima dobar za spijuniranje i kako da ga ipak primetim? Mislim da nema nista kod nas, gledao sam cak i one procese da vidim jel ima nesto sumnjivo i jok, ali mozda mi je promaklo nesto.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

E, koji ima dobar za spijuniranje i kako da ga ipak primetim? Mislim da nema nista kod nas, gledao sam cak i one procese da vidim jel ima nesto sumnjivo i jok, ali mozda mi je promaklo nesto.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Je l' bi ti bilo sumnjivo da ga u listi procesa ugledaš recimo kao svchost.exe? ;)
Link to comment

Jel narucivao neko neki od onih Anycast, MiraScreen, EzCast.... HDMI stickova za Miracast? Treba mi nesto sto ce da radi iz Windowsa (Win10).

Imam neki koji sam dobio ali radi samo sa Androida, dok ga Windows 10 vidi, ali ga vidi kao notebook-PC ali kada se pokusam na njega konektovati izjavi gresku.

A meni treba nesto s cime bi mogao da gledam filmove (1080p) sa Win10 notebooka na TV-u.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...