Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Sumnjam. Ako ti se stalno ponovo vraća, onda si zapatio nešto. I vratiće se dokle god se ne ukloni taj malware. Tj. džabe lečiš posledice, ako ne rešiš uzrok. Dok si u safe modu mogao bi da isprazniš keš browsera, java keš itd, pošto nekad hoće takvo đubre tu da čuči, kao i da pogledaš addonove browsera, da nemaš nešto viška.

Ok thanx. Očistiću to a proxija za sada nema
Link to comment

pri otvaranju gomile programa javlja mi se entry point not found poruka. gotovo sve normalno radi nakon što kliknem na ok. 

videla sam neko rešenje da se skenira komp sistem fajl čekerom, ali nije pomoglo

šta je to i čemu to služi i kako da ga ubijem? :(

imam sedmicu koja je radila besprekorno do juče

Link to comment

Hvala.

A je li normalno da klikne/okine odeljen intervalima od, lupam, minut pa onda ćuti nekoliko sati pa opet krene da vezuje te singl klikove?

 

Nije normalno, uradi bekap važnih podataka, pa posle razmišljaj šta ćeš dalje.

 

Ume da bude veoma frustrirajuće, pre neki dan je nekom mom ortaku na sličan način crkao HD sa svim fotkama koje je poslednjih 15 godina napravio, nisu ni oni likovi iz Lomine (sad na Bgd-u) uspeli da mu pomognu.

Link to comment

Mislim da su KB3035583, KB2952664, KB2976978, KB3021917, KB3044374, KB3990214  - pošto u to ulaze i apdejti windows apdejta, onaj "get windows 10" app itd, nije jedan jedini id.

 

Ali moguće je da je sam Win10 update dobio novi KBid otkako su ga pustili kao redovan apdejt.

 

Hvala ti, ovo me upravo spaslo, ponudio mi je ovaj prvi update, KB3035583, sad cu ga lagano izbeci. 

Link to comment

ja ne razumem cemu tolika buka i bes oko apdejta na 10ku

predjoh na desetku sa buvljacke sedmice i sve fercera fino

 

osim sto nekad izgubim start dugme

pa moram da ga vracam bootujuci u safe mod i nazad

Edited by Gospodin Slucaj
Link to comment

Jel' koristiš kompjuter za posao?

 

Masi mojih kolega su otkazali poslušnost VPN-ovi, na primer... Posle vijaj po netu koji je od 34543 slučaja u pitanju zašto ti VPN ne radi... Ne primer...

Link to comment

Jel' koristiš kompjuter za posao?

 

Masi mojih kolega su otkazali poslušnost VPN-ovi, na primer... Posle vijaj po netu koji je od 34543 slučaja u pitanju zašto ti VPN ne radi... Ne primer...

 

Da li su apgrejdovali sa sedmice ili osmice što je sranje? Ili su ga instalirali od nule? Nije isto.

 

Iste svađe su na ovom forumu bile povodom migracije sa XP-a na sedmicu.

 

edit:

 

ja sam pre deset dana uradio migraciju sa sedmice na desetku nekim ljudima i imaju bazu podataka, koju plaćaju boga oca i sad to ne radi isključivo kad intaliraš Office 2016, inače (bez tog ofisa) radi. I šta sad? Da do smrti ostanu na sedmici ili na starom ofisu? Na kraju smo to rešili tako što smo napravili virtuelnu mašinu, svaki prelazak na novi operativni sistem je bolan.

Edited by Anonymous
Link to comment

Moraju i oni što prave skupe programe ovde da se adaptiraju na novi OS, do tada je zajebano. Likovi za ovu bazu traže 250 evrića po dolasku, ovde se VM opako isplatila.

Link to comment

Da li su apgrejdovali sa sedmice ili osmice što je sranje? Ili su ga instalirali od nule? Nije isto.

 

Iste svađe su na ovom forumu bile povodom migracije sa XP-a na sedmicu.

 

edit:

 

ja sam pre deset dana uradio migraciju sa sedmice na desetku nekim ljudima i imaju bazu podataka, koju plaćaju boga oca i sad to ne radi isključivo kad intaliraš Office 2016, inače (bez tog ofisa) radi. I šta sad? Da do smrti ostanu na sedmici ili na starom ofisu? Na kraju smo to rešili tako što smo napravili virtuelnu mašinu, svaki prelazak na novi operativni sistem je bolan.

Neko sa 7, neko sa 8...

 

Meni je na fabričkom 8, Cisko VPN odbijao da radi... Onda sam ga nabudžio da radi, pa se digao 8.1 i prestao je da radi opet...

 

Onda sam taj komp dao ženi, a za posao sad vučem mašinu od 4,5 kg, koja može da mi otvori 2-3 VM i radim... Fini elegantni laptop, koji je zamišljen za lakše nošenje, stoji kod kuće... Ionako nije imao dovoljno prostotra da tera pristojno dve VM :)

 

Edit:

 

Dakle, da ne instaliram office 2016, koji mi stoji na stolu već dve nedelje? Ko zna kakav će tu gremlin da iskoči? :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...