Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Mislim da su KB3035583, KB2952664, KB2976978, KB3021917, KB3044374, KB3990214  - pošto u to ulaze i apdejti windows apdejta, onaj "get windows 10" app itd, nije jedan jedini id.

 

Ali moguće je da je sam Win10 update dobio novi KBid otkako su ga pustili kao redovan apdejt.

Link to comment

Kod mene na win7 se zove 'upgrade to Windows 10', ali stoji u optional updates i chekiran je. Znaci ako kao ja instaliras mahom samo recommeded i important updates a ne gledaš sta je u optional, instaliraces i Windows 10.

Link to comment

Mladjani komsija dobio laptop iz Dojcland i nikako ne uspevam da ga prebacim na engleski da bih mogao da se snalazim (win 7)

 

Pokusao sam da ispratim preko mog al kod njega uopste nema opcija install/uninstal languages i display language. Tamo gde bi to trebalo da bude nema nicega.

 

Jos pametnjakovic nije znao ni sifru za win pa sam 45 minuta spucao na ovo

 

https://www.youtube.com/watch?v=xXFV1w-8jww

 

bar sam naucio zanimljivu foricu

Edited by katamaran
Link to comment

Jos je mozda isis u pitanju jer je user bio Abdulahi:)

 

Doneo mu babin verenik. Verovatno mu kupio tamo polovnog pred put pa zaboravio sifru.

 

btw da li da ga pustim da tera GTA San Andreas na ovome?

 

http://www.notebookcheck.net/Review-Samsung-NC10-JP01DE-Netbook.49113.0.html

 

 

Mali je opsednut sa GTA pa ga je terao i na takvom netbuku sto je dobio od skole al se taj gasio zbog pregrevanja. Ovaj ima otprilike iste specifikacije al za razliku od onog ima aktivno hladjenje.

Edited by katamaran
Link to comment

Ali klinac i njegov ujak su opsednuti igricama i samo sanjare o laptopovima. Godinama objasnjavam da bi se mnogo vise naigrali na desku ili konzoli za krajnje skroman budzet kojim raspolazu al ne vredi.

 

Verovatno su smarali ovog coveka za laptop pa im doneo najjeftiniji sto je nasao. Mnogo bi im pametnije bilo da su kukali za konzolu.

Link to comment

Pojavio mi se virus na kompu. Kako pored aktivnog avasta ne znam. Manifestuje se tako sto na forumu ne mogu da pisem vec mi umesto boksa za pisanje izbaci neku reklamu. Takodje mi slike, video sa youtube-a na forumu ne prikazuje vec mi pokazuje reklame. Ili jednostavno belu pozadinu. Skenirao sa malwarebytes ali ne nalazi nista.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...