Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

meni je prelazak na desetku doneo sasvim uzasno iskustvo.

sad imam 2 opcije, ili da menjam komp, koji je sasvim okej (bez problema tera skyrim, sto mi je bencmark) buduci da su govna iz tosibe odlucila da ne izbacuju drajvere, ili da se vratim na sedmicu, sto ce i biti na kraju.

Link to comment

Valjda je na tu gresku Anonymous mislio. Bio je skrt na recima pa ne znam da li je problem prelazak na desetku ili iskljucivanje apdejta.

 

Ja sam sa xp-a otisao jedno 3-4 godine posle ostalih a vidim da cu tako i sa sedmicom :)

Edited by katamaran
Link to comment

nem pojma, proveri svakako dal ti komp ili komponente podrzavaju desetku, tojes dal desetka podrzava njih.

nesto sto me dodatno iritira je sto sam kupio lapot sa sedmicom, znaci oridjinale, ali i pored toga nemam normalne drajvere za recimo wifi ili graficku.

Link to comment

Ne bi trebalo da bude problema za drajvere. lapot mi nije planiran za desetku al njega verovatno ni ne bih apdejtovao.

 

 

 
Product not tested for Windows 10 upgrade

Dell is not testing or developing Windows 10 drivers for this product. If you choose to upgrade, some features, applications, and connected devices may not work as expected.

 

Link to comment

al najludje od svega je sto uopste nisam hteo da predjem na 10, samo je jednog dana komp izbacio poruku da je potrebno odraditi restart jer je neki apdejt svucen, et voila.

bukvalno me teraju da kupim novi komp, iako je ovaj i dalje vise nego ok.

Link to comment

al najludje od svega je sto uopste nisam hteo da predjem na 10, samo je jednog dana komp izbacio poruku da je potrebno odraditi restart jer je neki apdejt svucen, et voila.

bukvalno me teraju da kupim novi komp, iako je ovaj i dalje vise nego ok.

 

+1. Non-stop me smarao i ja kao ajde makar da skinem i instaliram kasnije, mozda ce da prestane. Uradim tako, no pri gasenju rece "installing update 1 of 1..." i oduzi se to i mislim si jebi se Majkrosofte. Srecom po restartu je podigao osmicu opet i pobunio se da je nesto krenuo po zlu i da zato nije uspeo da instalira desetku.

 

Btw recite da to ne bi bio super prevod za "something went wrong". "nesto je krenulo po zlu".

Link to comment

 

Btw recite da to ne bi bio super prevod za "something went wrong". "nesto je krenulo po zlu".

Solidno al' je ono "trebalo je da skrenem desno kod Albukerkija" ipak mnogo, mnogo jace...

Link to comment

+1. Non-stop me smarao i ja kao ajde makar da skinem i instaliram kasnije, mozda ce da prestane. Uradim tako, no pri gasenju rece "installing update 1 of 1..." i oduzi se to i mislim si jebi se Majkrosofte. Srecom po restartu je podigao osmicu opet i pobunio se da je nesto krenuo po zlu i da zato nije uspeo da instalira desetku.

 

Btw recite da to ne bi bio super prevod za "something went wrong". "nesto je krenulo po zlu".

e pa imo si srece.

 

elem, buduci da imam na skrivenoj particiji fabricki ubacenu instalaciju win7, on bi, po pokretanju reinstala, trebao da pregazi desetku, jerda?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...