Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Meni je zapravo vise od 15 gb slobodno, ali je vremenom nestalo. Pre neki dan kad mi je prijavio da je ostalo samo 9mb, obrisano sam nekih 1,3 gb, medjutim kroz par minuta mi prijavljuje da ima samo 300 mb.  Evo, sad vec dva dana drzi nekih 950 mb slobodno.

 

Možda ti se stalno menja veličina virtuelne memorije, tj swap fajla. Koju konfiguraciju imaš, koliko RAMa?

Link to comment

Ako imaš windows update na auto, od pre nekoliko dana je MS stvarno počeo da šalje Win 10 svima, čak i onima koji nisu eksplicitno kliknuli da hoće apgrejd.

Link to comment

Meni je zapravo vise od 15 gb slobodno, ali je vremenom nestalo. Pre neki dan kad mi je prijavio da je ostalo samo 9mb, obrisano sam nekih 1,3 gb, medjutim kroz par minuta mi prijavljuje da ima samo 300 mb.  Evo, sad vec dva dana drzi nekih 950 mb slobodno.

Koji OS? Po velicini harda pretpostavljam da je ATA al i njih je moguce naci za male pare na oglasima. Ako budes uzimao novi iskljucivo bez bed sektora! Ima ih dosta koji prodaju sa samo par Cim se pojavi jedan taj disk je zavrsio karijeru.

 

XP mi je fino radio godinama na hardu od 36 giga al kasniji win-ovi traze veci hard za normalno funkcionisanje.

Edited by katamaran
Link to comment

Ako imaš windows update na auto, od pre nekoliko dana je MS stvarno počeo da šalje Win 10 svima, čak i onima koji nisu eksplicitno kliknuli da hoće apgrejd.

 

ja sam primetio da mi se auto-update uključio sam od sebe

 

ima li načina da izbegnem desetku?

Link to comment

Pa prebaci opet sa auto. Neki drugi apdejt je to verovatno uključio - bilo ih je u poslednje vreme nekoliko koji "pripremaju korisnika za novo iskustvo", kao i apdejta samog windows apdejta.

Ako je MS desetku prebacio na recommended status, trebalo bi da je moguće u windows apdejtu da tu stavku deštikliraš i na desno dugme izabereš da ti taj apdejt više ne nudi.

Link to comment

Kad zakacis win ili android telefon preko usb moze li da se pusti telefon na net preko takve veze?

 

Ne, može obrnuto da se komp pusti na net preko takve veze (ako telefon ima net -  3g ili wifi)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...