Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

To je 2003 add in, a meni treba za 2010. Instalirala ga, ne mogu da ga dodam u excel, ne vidi ga

 

Nešto nisam siguran da će neki od tih da rade u Excel-u, obično se pravi za Word.

Link to comment

Jel moze pojasnjenje koraka za ovo? Trazi mi Microsoft account i password. Jel imam ja to?

 

Ako se u Windows loguješ sa email adresom, onda imaš. Ako nemaš, napravi na hotmail.com ili outlook.com

Link to comment

Jel moze pojasnjenje koraka za ovo? Trazi mi Microsoft account i password. Jel imam ja to?

 

ако питаш, вероватно да немаш :)

 

имаш ту одмах испод login дугмади signup линк, па можеш направити налог

Link to comment

Nesto mi jede prostor na C disku? Imam jedno 15 gb slobodno, a vec danima mi prijavljuje da je pretrpan. Ja obrisem par stvari, medjutim posle nekoliko minuta bude ista prica. DA li je neki virus ili je hard poceo da riknjava?

 

Vrlo moguće da je problem sa prostorom ostavljenim za system restore pointe, tačnije, barem se meni to par puta desilo. 

 

Probaj ovo:

 

Control Panel ---> System ---> Advanced System Settings ---> System Protection ---> Izaberi C i klikni na configure. Kada uđeš tu, vidi koliko posto diska je ostavljeno pa smanji. 

Link to comment

Vrlo moguće da je problem sa prostorom ostavljenim za system restore pointe, tačnije, barem se meni to par puta desilo. 

 

Probaj ovo:

 

Control Panel ---> System ---> Advanced System Settings ---> System Protection ---> Izaberi C i klikni na configure. Kada uđeš tu, vidi koliko posto diska je ostavljeno pa smanji. 

Namesteno je samo 2% a to je neikh 800 mb.

Link to comment

Namesteno je samo 2% a to je neikh 800 mb.

Ima raznih programa za te namene (disk space analyzer) pa mozes da probas sa nekim. Nisam nikad koristio pa ne znam kako funkcionisu.

 

Mislim da nije ni virus ni problem sa hardom nego verovatno win jede prostor nekom svojom funkcijom.

 

edit: hard ti je cetrdesetak giga? (36 valjda) Malo je to za novije win-ove

 

meni se buni kad je manje od 45 slobodno na sistemskom (sedmica)

Edited by katamaran
Link to comment

Ima raznih programa za te namene (disk space analyzer) pa mozes da probas sa nekim. Nisam nikad koristio pa ne znam kako funkcionisu.

 

Mislim da nije ni virus ni problem sa hardom nego verovatno win jede prostor nekom svojom funkcijom.

 

edit: hard ti je cetrdesetak giga? (36 valjda) Malo je to za novije win-ove

 

meni se buni kad je manje od 45 slobodno na sistemskom (sedmica)

Meni je zapravo vise od 15 gb slobodno, ali je vremenom nestalo. Pre neki dan kad mi je prijavio da je ostalo samo 9mb, obrisano sam nekih 1,3 gb, medjutim kroz par minuta mi prijavljuje da ima samo 300 mb.  Evo, sad vec dva dana drzi nekih 950 mb slobodno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...