Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

kao slideshow za fejs, za email

 

Jedino da napravis gif.

 

Inace bi slajdshow morao da se uradi javascriptom sto fejs ne bi dozvolio da uploadujes. JS takodje ne moze da radi ni u emailu (ponesto u ponekim klijentima moze, ali nije upotrebljivo).

Link to comment

Pa ono može, al ne može na fejs, a nisam siguran ni za mail.

 

u mejlu može bilo koji html, a gde može html može i css. za fejs nemam pojma, to je i onako za megaluzere.

Link to comment

Ima jedno genijalno programce sa vrhunskim efektima i sa dodavanjem muzike. Vrlo lak za koriscenje a rezultat je totalno profi.

 

Al se ne merem setiti imena  :blush:  Trebalo bi da ga jos imam instaliranog pa ga mozda i iskopam.

Link to comment

Pokusavam :)

 

Ajd sto ne mogu to da nadjem nego ne mogu da iskopam nesto sto onomad napravih sa njim i premierom pa uzeh lepu kintu :)

 

edit: nasao program

 

 

minulog rada i dalje nema nigde  <_<

Edited by katamaran
Link to comment

u mejlu može bilo koji html, a gde može html može i css. za fejs nemam pojma, to je i onako za megaluzere.

 

ovo samo uslovno rečeno.

gmail odfikari head tako da nema uveženog css-a i korišćenje klasa već samo inline. bedak.

Link to comment

ovo samo uslovno rečeno.

gmail odfikari head tako da nema uveženog css-a i korišćenje klasa već samo inline. bedak.

 

a onda jbg. znam da na thunderbirdu radi, kao i u mail-u na macu.

Link to comment

ovo samo uslovno rečeno.

gmail odfikari head tako da nema uveženog css-a i korišćenje klasa već samo inline. bedak.

 

Ne znam koja je situacija sada, ali Outlook je pre nesto manje od desetak godina naprasno odlucio da nece da podrzava manje-vise vecinu CSS-a.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...