Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ajde kada nadjem vremena igracu se. Meni bi odgovaralo ako moze da se nasteluje nesto poput onog na BSplayeru da ti iskace subtitle cim ubacis film. 

 

@Velja: dok sam imao krsinu od kompa meni je MPC pustao neke stvari koje su inace seckale na svakom drugom.

 

 

E, to sa iskakanjem, ne znam da li ima koji.

MPC bi valjda bio OK. Koristim tu MPC-BE varijantu oko godinu dana na dva skromna kompa i nikad nijedan problem nisam imao. Postoji i taj SMPlayer, koji je među najlakšima, i među relativno često preporučivanima, ali on je malo socko varijanta sa bagovima.

 

 

ima svaki, pretpostavljam, ili vecinia tih gui plejera radi ovo uputstvo. preimenijes film i titl isto i kada pokrenes film, ide i titl zajedno. 

 

npr.

movie.avi

movie.sub

Link to comment

Ah, pa nisam se lepo odrazio. U stvari meni treba da skida sub automatski kada pustis film. Na BSu ti odmah iskoci opcija za download, pritisnes ok i on automatski ubaci downloadovan sub. Divota.

Link to comment

edit: sada sam pogledao na netu i vidim da to i vlc moze. izgleda da je to sada normalna stvar, stavise vidim da je ponudjeno nekoliko titlova i mozes sam da izaberes koji ti odgovara. + mozda ne razumem ovo tvoje kada kazes automatski. da li je bukvalno tako, u fazonu: sednes i pustis film, a on sam ode i trazi i tebe to vise ne interesuje. ti gledas film i imas titl, i nista nisi morao da biras, u fazonu: hoces ovako ili onako?

 

Edited by hoffnung
Link to comment

sub koji ti nadje se zove isto kao film. Dakle ako si, khm, kupio film koji se zove nesto-trt-1080p on ce da ti nadje sub koji se isto tako zove. Subove drpise iz svoje ali i tudjih baza podataka (tako su verovatno i dosli do svojih). Uz to ima i sistem ocenjivanja pa ce ti tresnuti prvo najbolje ocenjeni. Mislim da u nekih par stotina filmova koje sam gledao je samo jednom izbacio sub koji nije bio dobro sihronizovan.

Link to comment

glupavo pitanje, ali cemu tacno sluze ovi slideri u realtek audio manageru? nove slusalice su mi malcice tise nego sto bih zeleo na ovim default settingsima, ali primetan je napredak ako odvrnem sve slidere skroz gore... je li to preporucljivo, mislim, kako utice na kvalitet i distorziju zvuka i tako to?

 

zSVDNyG.png?1

Edited by Calavera
Link to comment

počo me jebati torent kako se tema o netfliksu pojavila. 

neće da skida. 

juče sam poterao dnld ranovanjem kao administrator, sad to ne pali. 

Link to comment

počo me jebati torent kako se tema o netfliksu pojavila. 

neće da skida. 

juče sam poterao dnld ranovanjem kao administrator, sad to ne pali. 

 

probaj drugi port, ima svaki klijent randomizer porta u setinzima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...