Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Komsiji treba a on ima neku kantu od vivax lcd-a. Cak mislim da ni hdmi nema nego bi morala da se veze preko skarta ili komponentnog kabla.

 

Covek navalio da kupi laptop za 25-30 hiljada da bi igrao igrice. Na novom takvom bi mogao da tera majnkraft a i na polovnom se ne bi previse naigrao.

 

Zato mu ja predlazem da uzme ps3  za nekih 150 evra i da tera najnovije igrice. Jos car hoce da kupi dvd plejer da bi gledao filmove :)

 

Totalno prevazidjen uredjaj i na njegovom mestu bih uzeo neki media plejer sa usb-om ili idealno da gleda preko ps 3-ke

 

Pozitivno je i to sto bi i komsija(moja malenkost) mogao nekad da se ogrebe pa da konacno odigra Red dead redemption i jos neke ekskluzive  :s_d:  Ko nije za sebe nije ni za druge

 

Ako uzme smarace me maksimalno za snimanje filmova al ajde...

Link to comment

paa ne znam to ali mislim da moze ali zar to ne mogu i svi noviji LCDi i plazme?

treba jednom dečaku samo da ugradim hdd jer sa 12GB ne može ni sve igre da igra

pa moze direkt sa externog
Link to comment

Pretpostavljao sam da moze al mi je trebala potvrda pre nego sto posaljem coveka u kupovinu. Blagodarim :)

 

Bice mu dosta i fleska od 16 giga a one su budzasto. Kontam da na nju opusteno staju dve igrice.

Edited by katamaran
Link to comment

Ne uzimam ja nego pitam za druga (najozbiljnije pitam za komsiju) a covek broji svaki dinar. 32 ce mu biti puna kapa. Imam brz net pa mi nije problem da mu povremeno svucem 5-6 giga kad mu dosadi ono sto je na fleski.

 

Kontroleri su iskljucivo bezicni? pretpostavljam da se pune na samoj konzoli al opet sigurno smara ako se isprazni kad ti se igra. Ja bih pre uzeo sa kablom pa igras dok se ne rastope boje.

Edited by katamaran
Link to comment

Pune se na bilo cemu sto ima usb ulaz i traju iznenadjujuce dugo.

Da, razlika izmedju skarta i hdmi je ogromna.

Ko da nisu iste igre u pitanju.

I pazi, moze da se desi da RDR koji si pomenuo ima 30tak giga, proveri najbolje na trafici. Ipak igre idu na blureju.

Link to comment

Tako sam i ja prestao da dajem savete za kupovinu. Čovek me pita šta i kako, napravimo ceo intervju od para do potreba, izdvojimo 3 modela koji odgovaraju tome. I majstor ide u radnju i kupi sasvim desetu stvar, kaže prodavac me ubedio. Posle nešto nije zadovoljan time, opseda me da mu to "časkom sredim", rekoh sad idi kod onog prodavca nek ti on sredi. Obožavam te što se tako lako predomisle, a nemaju blama da ti na svakom viđanju potroše pola dana oko toga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...