Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

siroko  :thumbsup:  Otprilike toliko i ja planiram da potrosim. Paz da ne dam domacim lopovima 60-70 evra.

 

Za netbuk sam svojevremeno za desetak funti uzeo extended bateriju i drzi ko luda i dalje.

istacka je kod nas bila 4000rsd a na ibeju fazon 16.50 evra

Link to comment

Jesi li naručivao direktno ili neko preko primio pa ti doneo? Pitam zbog carine naravno!

Doneli mi. Bas pisem pre par postova kako mi je trenutno komplikovano da nadjem nekog da mi donese :)

 

carine nije ni bilo

 

Krpicu se jos neko vreme sa ovom baterijom dok nesto ne iskoci.

 

Kolko vidim ovi sa uk amazona ni ne salju za Srbiju.

 

 

Stvarno? A ja čuo , pa i doživeo da naša carina lepo uzme i proceni na više od 50€ pa ti vidi...

 

Po nasim cenama je preko 50 evra pa opusteno mogu tako da procene.

 

Neka forumasica u prvom postu aliexpress teme pise da je uzela bateriju i da troskovi preko nisu bili preveliki

 

edit:

 

 

Meni stigla baterija za laptop sa Alija. Plaćena 21$, free shipping.

Carina + neka glupost = 519rsd. Platila sam, šta ću.

 

 

Sad videh prethodnu stranu. U Pošti sam videla popunjenu uplatnicu na kojoj piše da je carina nekih 370rsd, a ispod DOPISANO "+145 din" i naplaćeno mi je 519rsd. Kapiram da je nemoguća misija saznati šta je tih 145rsd.

 
Edited by katamaran
Link to comment

Stvarno? A ja čuo , pa i doživeo da naša carina lepo uzme i proceni na više od 50€ pa ti vidi...

A ti zamoliš prodavca da ti ubaci račun u paket i ne bi trebalo d abude problema.

Ja sam tako naručivao neki sat i pratio ga po broju za praćenje i kada je ušao u Srbiju poslao sam mejl carini sa podacima koliko sam platio odradio printskrin sajta i izvoda iz banke i oni mi ga ocarinili na tu sumu.

Link to comment

A ti zamoliš prodavca da ti ubaci račun u paket i ne bi trebalo d abude problema.

Ja sam tako naručivao neki sat i pratio ga po broju za praćenje i kada je ušao u Srbiju poslao sam mejl carini sa podacima koliko sam platio odradio printskrin sajta i izvoda iz banke i oni mi ga ocarinili na tu sumu.

Imao sam slucaj kad su prihvatili i kad su odbili racun.Nagledao sam se svega, a sustina je da su se pokrili propisima i da se za stvari ispod 30 evra ne vredi cimati sa njima.A poseban zajeb je sto pre svega ako ti ne prihvate ti moras da odbijes da primis paket...

Link to comment

Sta je pinterest?

Guglao sam neke fotke i dosta dobrih mi je izbacio ali smara sa prijavljivanje, cak zatamni fotke i mozez  samo da se slikas™ :D tj. prijavis.

Ako je jos jedna u nizu drustvenih mreza, do djavola vise...

Link to comment

jeste drustvena mreza 

sort of 

mozes da pratis ljude i oni tebe pa onda gledas sta su pinovali

ali ne moras

imas generalne kategorije koje mozes da pratis

i kad nesto pinujes sajt ti preporuci sta jos mozes da zapratis

ja sam bas nedavno otvorio i super mi je

jedino sto se ne osvezava in real time

Link to comment

Sta je pinterest?

Guglao sam neke fotke i dosta dobrih mi je izbacio ali smara sa prijavljivanje, cak zatamni fotke i mozez  samo da se slikas™ :D tj. prijavis.

Ako je jos jedna u nizu drustvenih mreza, do djavola vise...

 

Mislim da su gospoja buba i jos neko potpuno upoznale taj serviz...

Link to comment

Stare sluske su pocele da mi brljave mesec dana po isteku garancije, moram malo da izvucem zeleni kabl (ima i crveni) iz konektora da bi radile kako treba, ako je gurnut do kraja zvuk se prekida kad god se kabl malo pomeri. Pomislih, eto dobre prilike da pazarim neki moderniji model! Avaj, ispostavilo se da nove sluske brljave jos vise, nakon prvog testiranja primecujem da jedna strana gotovo uopste ne radi. Kolike su sanse da nije do slusalica, nego mi se zvucna kartica nesto sjebala? Obicni zvucnici rade normalno, mozda je 1 malcice glasniji od drugog, sad mi je usadjen crv sumnje... <_<

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...