Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Tako on šalje divajs ajdi ovima, pa oni na osnovu toga nađu u bazi ako ima whql drajvera. Meni je jedino za retke uređaje govorio da nema pojma, a to su bili uglavnom acpi stvari.

 

Uglavnom dalje od bilo kakvih 3rd party drajver apdejtera. Ako ne znaš koji je uređaj (zvučna, mrežna...) sve se to da saznati online na sajtu proizvođača te matične, grafičke... ili se uzme neki system info alat koji prikaže šta je unutra pa skineš drajver baš za to.

 

Ali, ono šta ti ne sredi automatika bolje prijavi ovde.

Link to comment

Može i da otvori mašinu i zapiše serijske brojeve uređaja pa da ih tako traži. A je li Vaso, jesi li instalirao drajvere za matičnu ploču? Kad ti se to uopšte pojavilo?

Link to comment

windows was unable to instal your bluetooth peripheral device   <_<

 

Pretpostavljam da je BT na ploci al mislim da cak i radi. 

 

Ner pravi mi probleme al me nervira jer volim da je sve pod konac

 

edit: probao sam opet da skinem bt drajver sa Asus sajta

 

the existed productversion is higher...

 

Edited by katamaran
Link to comment

Digao sam ruke. Sve i da ne radi bt nije mi previse bitan.

 

a po svemu sudeci i radi. Ima neku osnovnu funkcionalnost preko aisuite a ne mogu da se setim kako ide slanje slika da ga proverim do kraja.

Edited by katamaran
Link to comment

Hvala. Sacu probam.

 

edit: ovo je kao ACDSee koji koristim ali ne videh opciju da vise slika odjednom smanji.

 

na netu sam nasao i ovo ali (posto mi naravno ne radi Outlook) kad odem u folder Temp nema slika.

 

 

 

Pomagajte, prilicno mi je hitno.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Uspeo, marsupickumaterinu i ona i njene slike i firma i police.

 

 

edit: Kad sam vec ovde i cackam po Temp folderu imam jedno pitanje :D

 

Meni zauzima 2.5GB jel mogu sve da pobrisem ili ?

Edited by John Coltrane
Link to comment

edit: ovo je kao ACDSee koji koristim ali ne videh opciju da vise slika odjednom smanji.

 

meni je bio zamena za ACDSee kad je ACDSee postao raspali bloatware.

 

selektuju se fotke i pritisne F4 ili bese F3.

jedno je za grupno preimenovanje a drugo za primenu raznih efekata.

Link to comment

Lično korisitm programčić po imenu Riot (http://luci.criosweb.ro/riot/) za te stvari. A u XnView MP-u (http://www.xnview.com/en/xnviewmp/) sam našao dostojnog naslednika ACDSee trojke. Može se podesiti da izgleda isto a ima podršku za unicode standard. Čita 500 formata slika a snima u 70 formata. Topla preporuka, iako je još uvek u beta fazi. 

Edited by bigvlada
Link to comment

Nadji loader za win7(nagadjam da je taj win u pitanju) i odradi opet.

 

 

Sta moze dramaticno da se desi ako obrisem folder $Windows.~BT koji mi je napravio WIndows. To bi trebalo da budu apdejti za Win10 ? Ima oko 6GB i smara mi ssd.

Link to comment

Nije pitanje nego hejt. Zato cu ga staviti u spojler :)

 

 

Kako me iznervira glupi imdb...

Odjednom mi nestalo dugme add to watchlist na imdb preko chrome-a i promenio se izgled stranice. Prvo sam mislio da sam popunio watchlistu a kda sam video da nije to bio sam ubedjen da su me banovali

Otvorim imdb iz ff-a gde nisam ulogovan i tamo ima ""add to watchlist" Probam da se ulogujem i sanse nema :isuse:

Vratim se u chrome da promenim pass ako sam ga zaboravio i dok sam ulazio u setiings samo me izloguje :isuse:

Probam na telefonu - nisam ulogovan. Izvadim laptop koji nisam palio mesec dana sa nadom da sam bar tamo ulogovan i baterija odmah po paljenju zvekne sa 71% na 6% i obraduje me sa consider replacing your battery :frust:

Ako nista drugo bar sam ulogovan na imdb :) Probam da promenim pass - trazi mi stari. Probam da promenim mail trazi mi pass. Usput utvrdim da mi je nalog star 9 godina (watchlist sa skoro 200 naslova je tu bitan) registrovan na vojvodjani.co.yu adresu :isuse:

Srecom mi kod promene mejla prihvati stari pass i sad sam se vratio na imdb :) Usput provalim da je dugme nestalo zato sto su debili menjali izgled sajta. U chrome-u su ga promenili a u nekim drugim browserima je ostao isti.

Naravno i sa promenjenim passom sam se jedva ulogovao zato sto im nesto brljavi onaj image verification kod logovanja. Zato i nisam mogao da se ulogujem iako sam znao pass

 

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...