Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

zasto ima razlike u broju sms-ova koje pokazuje telefon, i koje pokazuje Nokia PCSuite?5051 na telefonu, 4848 na kompu :huh:gde su onih 203 razlike?koliko znam i mob i komp prikazuju dugacke poruke kao jednu.

Link to comment
can't help amafraid :(
pff, radi sa mac-ane znam dal nisam nesto lose setingovala il prosto zapatila specifican virus.a mozda da reinstaliram windows. :rolleyes:
Link to comment
ne radi skajp.ulogujem se, tu je 10-ak sekundi i nestane.probala nekoliko puta - isto.unistalirala i ponovo instalirala - isto.???
bartgooglenm8.pnglinknd8vb1.gifUzgred, ovome sto se zalio to nije pomoglo :rolleyes: (mozda budes imala vise srece sa nekim novijim registry cleanerom, recimo CCleaner)Solution #2 - USB Skype, moze da posluzi kao privremeno resenjeKad malo bolje razmislim, probaj prvo ovo, pre nego sto napravis neku havariju u registry-ju :)
Link to comment

Ocu da narezem disk sa filmovima ali kad pritisnem Burn on kaze da nema dovoljno mesta na disku odnosnmo da imam visak od 400kb <_< A da kada stoji dvd overburn pise da mogu da promenim koliko moze da upise.Da li da stavim 4501 ili nece da nareze a jos ce da mi usere disk. Ili jel mogu da skinem neki program sa kojim cu da odsecem kraj to jest odjavnu spicu nekog filma i sve stane na dvd.

Link to comment
Ocu da narezem disk sa filmovima ali kad pritisnem Burn on kaze da nema dovoljno mesta na disku odnosnmo da imam visak od 400kb <_< A da kada stoji dvd overburn pise da mogu da promenim koliko moze da upise.Da li da stavim 4501 ili nece da nareze a jos ce da mi usere disk. Ili jel mogu da skinem neki program sa kojim cu da odsecem kraj to jest odjavnu spicu nekog filma i sve stane na dvd.
Mozes da pomocu DVD shrink-a smanjis velicinu filma (u MB) tako da stane na DVD.
Link to comment

A kako radi ako moze samo malo objasnjenje?Skinuo sam ga ali on je samo za dvd fajlove a ovo je divx tako da je neupotrebljiv.

Edited by Moca
Link to comment
Ocu da narezem disk sa filmovima ali kad pritisnem Burn on kaze da nema dovoljno mesta na disku odnosnmo da imam visak od 400kb <_< A da kada stoji dvd overburn pise da mogu da promenim koliko moze da upise.Da li da stavim 4501 ili nece da nareze a jos ce da mi usere disk. Ili jel mogu da skinem neki program sa kojim cu da odsecem kraj to jest odjavnu spicu nekog filma i sve stane na dvd.
Za divx koristi VirtualDub ... edit - set selection start - set selection end...video + audio - direct stream copy... file - save avi...neki put kad npr. hocu da stavim 13 epizoda neke serije od po 350mb na 1 dvd, onda koristim TMPGEnc 4.0 XPress... dovoljno je na jednoj epki smanjiti bitrate videa i malo se izgubi na kvalitetu ali se dobije na prostoru...
Link to comment

Ovih dana ocekujem priliv odredjene sume novca pa sam mislio da uzmem neke zvucnike i web kamericu (prvo sam hteo da se ugudriram nekim proteinima i aminokiselinama ali je razum presudio). Dakle, treba mi preporuka za neke 5.1 zvucnike sa vuferom, ne prejake posto sam u stanu, i neku najobicniju kamericu, ne mnogo skupu.

Link to comment

Pomagajte, drugovi /i drugar'ce/... Namontirase mi veceraske wirelwss. Majstor otisao kuci, svratice sutra ponovo, da vidi da li sve funkcionise. Surfovanje ide k'o ludo. Sve ok. I logovanje i registracije, ALI.. Ne mogu ni da primim, ni da posaljem postu, do daljnjeg.. Valjda dok ne uklonim onu defaultiranu EUnet adresu. Kako kada mi je uvek neko drugi fixirao konekcije, pa nemam pojma sta da radim?! Da li mogu da zadrzim staru adresu i kako? Ako je procedura komplikovanija, da sacekam majstora, pa da on sutra dokrajci stvar? :o

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...