Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

. Ali zato taskbar...

 

Pa to, sve mi je na klik a nemam 10 šortkata i foldera na desktopu. 

 

Al ovo katamarana... Aljkavost kao takva, garantujem da ni dnevna soba nije ništa bolja. :D

Link to comment

Ovi idioti iz Microsofta probijaju sve granice, malopre mi iskocilo neko sranje s 2 ponudjene opcije za instalaciju Windowsa 10: upgrade now i upgrade later. Ja kliknem na ovo drugo, i prvo sto sledece vidim je "Windows 10 downloading now" :isuse: Sad sam opet sakrio taj apdejt, ali osecam da nije daleko dan kada cu se probuditi i saznati da mi se komp sam apgrejdovao na Windows 10 dok sam ja spavao.

Link to comment

Probaj ovako nesto... ili googlaj kako da uklonis upgrade

 

 

dugo mi već stoji ponuda za upgrade, inače mi sve legalno

 

kako ne volim sisteme dok su sveži, ignorisao sam 

 

međutim, umalo da zaginem noćas kada mi iskoči win 10 ugrade ponuda u sred lova sa gildom

 

posle ga lepo deinstalirah, nema više da dosađuje

 

kb3035583 paket, ako nekoga zanima

Edited by Milosh76
Link to comment

Ja sam mislio da su to razliciti apdejti, svaki put sam ga uredno sakrivao kad se pojavi, da bi par nedelja kasnije iskocio opet :isuse:

 

Sad sam ga valjda obrisao stvarno, mada sumnjam da je tu mukama kraj. Hvala Milose, sto si mi odgovorio na pitanje koje cak nisam ni postavio!

Link to comment

Dajte neki predlog za shared contacts, moze i paid opcije. Trenutno rabimo Google Calendar za shared diary. Pozeljno je da bude web based i/ili iOs compatible.

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Jesi li pogledao na http://www.gchq.gov.uk možda? Oni vas imaju sve sigurno.

 

 

Ako terate već neku online platformu tipa gmaila (i drugih google appova) ili npr. office 365 ili neki online collaboration ili tako nešto, za sve te pakete postoji već neka forma shared contacts funkcije.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Zna li neko u cemu je problem?

 

http://oi66.tinypic.com/f6lvd.jpg

 

Jutros sam upalio komp, jako sporo su se windowsi podizali, cak i kad je konacno izgledalo da se sistem podigao shvatio sam da nesto nije ok jer se firefox otvarao "pola sata". Klik na start takodje nije radio, nista nije funkcionisalo pa sam jednostavno ugasio komp. Kad sam ga ponovo upalio onda je normalnom brzinom podigao win7 ali su mi nestale ikone na desktopu, i izgleda samo na desktopu jer nisam primetio da na drugim mestima nema ikonica (total commander, windows explorer,...).

 

Google je savetovao da obrisem IconCache.db ali ga nije bilo u onom Local/Appdata folderu. Skinuo sam Icon Cache Rebuilder i iz 2. pokusaja je uspelo da mi se pojavi taj IconCache.db fajl ali ikone na desktopu jos uvek ne rade.

 

Any ideas?

Link to comment

Koristim ga ja, tacnije, instalirao sam ga i skinuo neke fajlove (ima po netu dosta besplatnih shapefiles). Nesto sam se igrao malo, nista ozbiljno zasad (kao i u kombinaciji sa Pythonom). Ako ti treba dobra (pdf) knjiga, u stvari najbolja na tu temu QGIS-a, mozes da skines sa mog dropboxa. Sve je to pohranjeno u rubrici za kad "budem imao vise vremena".

Link to comment

Koristim ga ja, tacnije, instalirao sam ga i skinuo neke fajlove (ima po netu dosta besplatnih shapefiles). Nesto sam se igrao malo, nista ozbiljno zasad (kao i u kombinaciji sa Pythonom). Ako ti treba dobra (pdf) knjiga, u stvari najbolja na tu temu QGIS-a, mozes da skines sa mog dropboxa. Sve je to pohranjeno u rubrici za kad "budem imao vise vremena".

Domaćine!

Hvala.

 

Ja imam naramke™ i shape i onih tab/asc/etc MapInfo fajlova - nije mi drama za igranje nego da li ce mi biti brze da se priucim ili da firma plati nekoga to sto treba isprogramira... Jos ne znam da li ce in-house da zavrsi posao ili mora full-prof aplikacija... Da nisi mozda cuo za waterRIDE??

Link to comment

Zna li neko u cemu je problem?

 

http://oi66.tinypic.com/f6lvd.jpg

 

Jutros sam upalio komp, jako sporo su se windowsi podizali, cak i kad je konacno izgledalo da se sistem podigao shvatio sam da nesto nije ok jer se firefox otvarao "pola sata". Klik na start takodje nije radio, nista nije funkcionisalo pa sam jednostavno ugasio komp. Kad sam ga ponovo upalio onda je normalnom brzinom podigao win7 ali su mi nestale ikone na desktopu, i izgleda samo na desktopu jer nisam primetio da na drugim mestima nema ikonica (total commander, windows explorer,...).

 

Google je savetovao da obrisem IconCache.db ali ga nije bilo u onom Local/Appdata folderu. Skinuo sam Icon Cache Rebuilder i iz 2. pokusaja je uspelo da mi se pojavi taj IconCache.db fajl ali ikone na desktopu jos uvek ne rade.

 

Any ideas?

 

 

 

 

probaj da skeniras komp tim CCleanerom ako uopste mozes da ga pokrenes. Ako ne udji u safe mode pa skeniraj komp portable verzijom ccleanera i nekim antivirusom. Mozda si naleteo na nekog simpaticnog trojanca ili virus neki.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...