Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Djinius USB zvucnici ne rade vise, ne prepoznaje ih komp, postoji li ikaki lijek tu?

 

never mind, blam me da priznam sta je bio problem, al rade :isuse:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Najbolja zamena u kom smislu? Finansijskom, peformansama...? 

Ako možeš finansijski da se protegnes, uzmi SSD (pričali smo o modelima i serijama sad). Ako ti je to suviše mali kapacitet za te pare, pogledaj Seagate SHDD (ST500LM000) od 500G  ili WD Black tog kapaciteta  (ta dva bi trebalo da su 50-60€), a ako treba još više para da ušparaš onda recimo WD Blue od 500G (koji bi trebalo da je ispod 50€). Za te pare može da se uzme 120-128G SSD  ako ti to nije skučeno. Ako jesteza cirka devedesetak su oni 240-256GB.

Link to comment

Nije za mene, a cifra jeste faktor kao i kapacitet. Ne verujem da će ići na SSD.

 

Target je ovih 60€.

 

Najbolja zamena u smislu da se ne zezne pa uzme nešto što je provereno loše.

Edited by Tale
Link to comment

Pa sad, cela proizvodnja se svela maltene na dva proizvođača i par statista. Te 2,5" diskove od 500G prave danas kao kekse i nema neke preterano loše serije. Sada se trenutno trebi pouzdanost ovih novih serija velikih kapaciteta:

 

31NOVn3.jpg

Link to comment

jel zna neko kako da sacuvam podatke sa SD kartice koja je zabagovala i prijavljuje nazive fajlova u nekom askii slengu koji ne mogu da se otvore (videji u pitanju) a kad se otvore baguju isto (zakocena 1/7 slike sa ponekoliko treperecih piksela)

medjutim, na samoj kameri se pustaju savrseno!

ima neki hdmi kabl pa sam povezala na laptop ali nista ne prijavljuje (menjala sam view/play mode na kamerici, ne znam da li to ima veze) ustvari hdmi je za gledanje na projektoru a ne za prebacivanje podataka? ako ih pusta na kamerici a ne prepoznaje jednom kada jedva uspem da ih iskopiram na laptop znaci da je laptop softverski kriv (posto druge kartice cita)?

Link to comment

HDMI je kabl za transfer video signala (HD)

 

Probaj da pristupiš fajlovima na kartici preko nekog čitača kartica, imaju oni univerzalni, do zla boga su jeftini. Možda ti nešto brlja softver za komunikaciju kamere i kompa (na konkretnoj kameri). 

Edited by James Marshall
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...