Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ako si promenio sifru sa tog racunara, mozda je imaju i hakeri.

 

Nadji drugi racunar ili tablet ili bilo sta sto nije tvoj komp, pa promeni pass opet, da budes siguran da gresim.

Link to comment

Ako ti je lakse, nemaju nista protiv tebe licno, samo si jedan od hiljada kojima to rade. Pusti neke antimalver, anti-ovoono pa vidi sta ce naci. Pocni ca Ccleanerom, pa malwarebytes... pa dok ne ocistis ...

 

Zamisli koliko je onih koji nisu poslali mail dok su spavali i pojma nemaju sta se desava sa njihovim kompom :)

Edited by Milosh76
Link to comment

Zar nemaš neki centralni inbox na kompu u koji dohvataš poštu sa svih sekundarnih mejl naloga?

Ako imaš i ako radi fetch pop3 metodom, onda je sve regularno. Međutim, ako centralni ne dohvata, nego sekundarni prosleđuju njemu, onda ne bi smeo komp da ostavlja trag.

Nemaš ni nikakav mail checker kao addon browsera ili tako nešto?

 

Možeš uvek da zatvoriš firewallom outbound portove 110, 143, 993... i da mu kažeš da javi koja to aplikacija pokušava da proveri mejl.

Link to comment

jok jebiga, sve seljacki pregledavam u hromu :(

nije mi padalo na pamet da nekog zanima moja posta.

 

a pre nekidan mi isto stiglo da se neko poigrava mojim win nalogom, pa sam i tu menjao sifru. izgleda da sam zapatio kakav malver.

Link to comment

A odakle to tebi stiže? Nemoj da te malver navuče da menjaš pass, pa snimi šta si uneo. To im je nekad lakše nego da provaljuju stari.

 

pa jutros sam se probudio, uzeo telefon i preko brauzera otisao na gmail.com. i onda se otvorilo polje za novu lozinku.

 

Ova poruka stize svaki put kad se ulogujes sa novog uredjaja. Pise lepo "windows mobile" a i sam kazes da si menjao sifru na telefonu.

 

ovaj, ne znam dal me zezas il nisam dobro objasnio.

niti imam novi uredjaj, niti sam bilo sta radio pre nego sto je dosla poruka da treba da promenim sifru za gugl nalog.

to je bilo oko, recimo, 11, a ovaj kopipejst se odnosi na nesto sto se zbilo pre devet, dakle, dok sam spavao.

jedino ako se nisam probudio i gledao postu, a da se toga ne secam, ili da se pokrenuo app za g-mail koji je inace iskljucen i namesten da radi sinhronizaciju samo kad pritisnem rifres, znaci nikako automatski.

plus je propratni tekstic u akaunt aktivitiju samo tu prisutan, za to jedno jedino logovanje koje se dogodilo dok sam spavao.

inace kad se ulogujem sa telefona pise samo mobile.

 

Opa biće fotki na redditu. Toni i perutnina. :naughty:

 

da, najace da bih sliko telefonom :fantom:

 

 

edit:

evo ga baća sa istim problemom i potpuno istim ispisom kao sto sam i ja dobio

 

https://www.reddit.com/r/google/comments/3jo81i/an_application_is_accessing_my_google_account/

Edited by ToniAdams
Link to comment

 

 
komp je bio ukljucen jer sam skidao sa torenta, i namesten da se samougasi kad zavrsi skidanje.
imal tko ideju?
inace gledam postu iz hroma, nikakve apse ne koristim niti na kompu niti na mobitelima

 

 

Koji ti je OS na racunaru? Win 10?

 

Koji si account (email) prilikom instalacije koristio (ako imas Win 10) - taj za koji ti sada javlja cudnu aktivnost ili neki drugi?

Link to comment

Koji ti je OS na racunaru? Win 10?

 

Koji si account (email) prilikom instalacije koristio (ako imas Win 10) - taj za koji ti sada javlja cudnu aktivnost ili neki drugi?

 

jep, win 10 i taj mejl

 

Valjda je telefon sam proveravao mejl.

 

ali namesten je da ne proverava, tojest da radi sinhronizaciju samo kada to hocu

Link to comment

Probaj da konfigurises mail aplikaciju koja ide uz Windows 10, sa tim emailom, pa pristupi Gmailu (dakle probe radi samo) pa pogledaj da li ce ti napisati da li je email klijent pristupa sa Windows 10 ili Windows 10 mobile.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...